Sömestri tatilinde Nesquik® ile LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a

Çocukların bedensel gelişimleriyle birlikte yaratıcılıklarını da destekleyen Nesquik®,  yeni promosyon kampanyasıyla çocukları LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a götürüyor. Nesquik® böylece ailelere çocuklarıyla birlikte yaratıcı ve eğlenceli bir gün geçirme fırsatı sunuyor.

Nesquik® ile çocuklar, Türkiye’nin yeni eğlenceli öğrenme merkezi LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da tamamen LEGO® parçalarıyla yapılmış LEGO® şehirleri keşfedecek, kendi yarıș arabalarını yapacak4 boyutlu sinema ile aksiyonun bir parçası olacak ve isterlerse prensesi canavarlardan kurtararak eğlenceli vakit geçirecekler.

Kampanyalı Nesquik® ürünleriyle LEGOLAND®’e  giriş ücretsiz

Nesquik® bu kampanyayla, her 450 gramlık Nesquik® toz paketindeki etiketin iç yüzünde yer alan şifre ile veya Nesquik® 6’lı süt ambalajlarından çıkan şifre kartıyla 01 Ocak – 01 Temmuz 2016 tarihleri arasında kullanılabilecek tek kişilik çocuklar için geçerli LEGOLAND®  Discovery Centre İstanbul giriş bileti hediye ediyor.

Kampanyadan yararlanmak için şifreli paketi veya kartı LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a götürmek yeterli olacak. Yetişkinlerin ise sadece kendi biletlerini almaları gerekiyor.

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul Turu çekiliş fırsatını kaçırmayın

Ayrıca, çekilişle Nesquik®’ten 20 kişiye 2 yetişkin 2 çocuk için unutulmaz günübirlik LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul turu hediye edilecek. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul Turu çekilişini kazananlar toplam 4 kişi olarak katılabilecekler. Kazanan talihliler gidiş-dönüş uçak ve otobüs biletleri, alan-LEGOLAND® Discovery Centre ve LEGOLAND® Discovery Centre-alan transferleri, LEGOLAND® Discovery Centre’da öğle yemeği, LEGOLAND® Discovery Centre ve Sea Life Akvaryum biletlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ