TommyXGigi Koleksiyonu

 

 Tommy Hilfiger, 2016 Sonbahar sezonu için TommyXGigi ortak koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunuyor. İlk kez tommy.com’da moda severlerle buluşan koleksiyon, Tommy Hilfiger ve süper model Gigi Hadid tarafından tasarlandı. 1 Eylül 2016 itibariyle tommy.com’dan satın alınabilecek koleksiyon, 10 Eylül’den itibaren de dünya çapındaki Tommy Hilfiger mağazalarında ve seçkin toptancılar aracılığıyla satışa sunulacak.

Bu özel kapsül koleksiyonda, kadın spor giyimi ve ayakkabıların yanı sıra saat ve gözlük gibi aksesuarlarla birlikte THE GIRL parfüm de yer alıyor. Tasarımlarda Hilfiger’ın imzası olan “klasik Amerikan cool” tarzı, Hadid’in modern stillere getirdiği özgün yorumlarla buluşuyor. Temel denizci giysileri, net kesimlerle, düğmelerden zikzak desenlere, bahriyeli armalarından işleme ve denizci çizgilerine kadar çeşitli süslemelerle yeni görünümler kazanıyor. Sportif şık siluetler; feminen şifonlar, sıcacık kalın örgü kazaklar ve zarif deri parçalarla modernize ediliyor. Ruhu genç ve havalı görünümler, Gigi’nin deniz temalarına kattığı eğlenceli ve romantik yorumları yansıtıyor.

TommyXGigi koleksiyonunun dünya prömiyeri, 9 Eylül’de New York Fashion Week sırasındaki defileyle gerçekleştiriliyor. Tommy Hilfiger’ın doğrudan moda tutkunlarına yönelik ilk defilesi “#TommyNow,” halka açık olacak ve tommy.com’dan canlı yayınlanacak. Bu yenilikçi girişim, Hilfiger’ın modayı demokratikleştirme yaklaşımını ileriye taşırken, tasarımlar podyuma çıktıkları an satın alınabilecek.

Kadın giyim kategorisini dünya genelinde büyütme kararlılığını ortaya koyan Tommy Hilfiger, 2015 Aralık ayında Gigi Hadid’in küresel marka elçisi olduğunu duyurmuştu. Bu strateji, Tommy Hilfiger kadın giyimi için yeni bir vizyonu yansıtırken Tommy Hilfiger’ın şık klasikleri eğlenceli ve farklı bir moda anlayışıyla buluşturan, dünyanın önde gelen erişilebilir bir tasarımcı markası olarak konumunu da pekiştiriyor.

10 Eylül’de dünya çapındaki Tommy Hilfiger mağazalarında ve seçkin toptancılar aracılığıyla satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ