Tarzınızı kişileştirin

Özgün, vintage tarz denimden ilham alınarak oluşturulan yeni tasarımlar; Levi’s® mirasıyla birlikte renkli, modern pop-art grafikleri içeriyor. Levi’s® terzileri, Levi’s® mağazalarında bulunan Tailor Shop köşelerinde jeanseverlere kişiselleştirme hizmeti sunuyor.

Haziran ayının ortasında tanıtılacak yeni kişiselleştirme seçenekleri ile  Levi’s® Tailor Shop köşelerine; eskitme, onarma, yama yapma, inceltme gibi hizmetler eklenecek. Jean’deki yaratıcılığını bir üst seviyeye taşıyan Levi’s®, aynı zamanda Londra’daki Regent Street, Paris’teki Champs-Elysee, Berlin’deki Kurfurstendamm, Türkiye’deki Beyoğlu ve İstinye Park gibi en popüler mağazalarında nakışlı monogramlama hizmeti de veriyor.

Levi’s®  Baş Terzisi Lizzie Radcliffe, yeni kişiselleştirme seçenekleri ile ilgili “Kişiselleştirme, trend olmanın ötesine geçti ve insanların kişiliklerini ifade etmesinin bir yolu oldu. Müzik festivallerinde veya instagram’da bunu görebiliyoruz. Kendi hikayemizden ilham aldık. İnsanların ürünlerimizi alıp kendilerince kişiselleştirmesi, yenilenmiş zımbalar ve yamalarda olduğu gibi sunduğumuz yeni hizmetleri etkiledi” dedi.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ