Starbucks’ın iki yeni lezzeti

Starbucks, Frappuccino®’nun en sevilen tatlarından biri olan çikolataya yepyeni bir yorum getiriyor ve onu marshmallow ile buluşturuyor. Marshmallow Aromalı Şurup ile hazırlanan özel kreması ve sütlü çikolata sosu ile ‘Chocolate Marshmollow Frappuccino®’, üst tabakasındaki özel Frappuccino® kreması ve bisküvi parçacıklarıyla tadı damağınızda kalacak bir  lezzet sunuyor.

Daha ne istersiniz? Karamel, Muz ve Marshmallow Bir Arada…

Frappuccino®’nun bir diğer vazgeçilmez lezzeti karamel, muz ve marshmallow tadıyla bir araya geliyor ve çok sevdiğiniz Caramel Frappuccino® lezzeti katlanarak büyüyor. Krema bazlı olarak hazırlanan bu benzersiz içecek, Marshmallow Aromalı Şurup ile hazırlanmış özel krema, karamel sosu ve muz püresinin mükemmel birleşiminden meydana geliyor.

Tadına doyamayacağınız bisküvi parçacıklarıyla ve özel kremayla taçlandırılan ‘Banana Caramel Marshmallow Frappucino®’ eşsiz bir lezzet şöleni sunuyor.

Yazın gelişini Frappuccino®’nun yeni tatları ile kutlayan Starbucks, dünyanın farklı yerlerindeki misafirlerinin damak zevklerini yansıtan özel ve farklı aromaları bularak, her sezon heyecan veren lezzetleri misafirlerine sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ