Açık hava sinema keyfi başlıyor

Açık hava sinemasında keyif dolu anlar geri döndü… UNIQ İstanbul, yaz günlerinin tadının doyasıya çıkarıldığı UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde bu sezon da yoğun bir program sunuyor. Geçtiğimiz sene, BAŞKA SİNEMA ile sinema gecelerine ev sahipliği yapan UNIQ Açık Hava Sahnesi film keyfine BAŞKA SİNEMA ve BKM ile kaldığı yerden devam ediyor. Dünya filmleri, festival filmleri ve Türk sinemasından seçkin filmler UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde izleyicilerini bekliyor.

Dünya prömiyerini geçtiğimiz Mayıs ayında 68. Cannes Film Festivali’nde yapan, Altın Küre ve Oscar ödülleri adaylığıyla heyecan yaratan ‘Mustang’ ile UNIQ Açık Hava Sineması 12 Haziran Pazar gecesi açılışını yapıyor.  UNIQ Açık Hava Sahnesi, haftanın ilk gününü de es geçmiyor. Her pazartesi film gecesi sunan sahne, 13 Haziran’da yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’ın başrolü paylaştığı ‘Kelebeğin Rüyası’ ile başlangıç yapıyor.

Dünya sineması, festival filmleri ve Türkiye sineması özel geceleriyle haftada 3 kez çimlerin üzerinde sinema keyfi sunan UNIQ Açık Hava Sahnesi biletlerine Biletix.com’dan ulaşmak mümkün.

Bilet fiyatı: 20 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ