Sevgililer Günü’nde aşk dolu kutlamalara

Vakko’nun Sonbahar Kış ’24 koleksiyonu içerisinde yer alan çanta, ayakkabı, cüzdan, şapka, bere ve eldiven gibi aksesuarların yanı sıra Vakko’nun vazgeçilmez hediye seçenekleri arasında yer alan eşarpları Sevgililer Günü’nde her zevke hitap ediyor. Parfums Vakko’nun hafızalarda iz bırakan parfüm koleksiyonu ise imza hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Kokuların gizemli dünyasında sıra dışı bir yolculuğa çıkaran: Parfums Vakko
Parfums Vakko; Sevgililer Günü’nde özel bir hediye almak isteyenler için birbirinden farklı ve akılda kalıcı parfüm seçenekleri sunuyor. Infiniti For Us, parfüm dünyasındaki tüm klasik formlara yeni bir soluk getiren, modern, kalıcı ve çarpıcı kokusuyla kadın ve erkeği tek bir parfümde buluşturuyor. Unisex bir parfüm olan Infiniti For Us, ortak yönleri bir araya getirirken zamansızlığı ile kadın teninde feminen, erkek teninde ise maskülen bir nota bırakıyor. Vakko erkeği için Paris’te yaratılan V de Vakko Akdeniz’in lavanta ağırlıklı, limon ve bergamot kokularının tazeliğini taşırken, gündüz veya geceye eşlik edebilecek Infiniti For Him ise odunsu aromaların amberin iç açıcı kokusu ile harmanlanıyor.

Vakko Kadını için özel bir formüle sahip Infiniti For Her serisi ise bu özel güne anlamlı ve iz bırakan bir koku bırakıyor. Ünlü Fransız parfümörlerin özenli çalışmaları sonucunda hayat bulan parfümler şişe halinde veya set olarak sunuluyor.

Sevgililer Günü’ne unutulmaz bir imza atmak isteyenlere özel: Vakko Eşarp

Vakko, Sevgililer Günü’nde sevgisini zevk ve stil sahibi hediyelerle göstermek isteyen çiftleri Vakko Dünyası’nda yer alan çanta ve aksesuarları keşfetmeye davet ediyor. Sevgililer Günü’nü ayrıcalıklı bir armağan ile kutlamak isteyenlere; Vakko Shoes & Bags koleksiyonundaki dikkat çekici tasarımlar, yüzde yüz ipek ve Vakko şıklığı ile özel tasarlanan eşarplar ve kış şıklığının tamamlayıcısı şapka ve atkı seçenekleri sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ