Şehrin Çocuk Hali 2 Yaşında!

 

Nisan ayında 2. yaşını kutlayan Şehrin Çocuk Hali’nde bakalım neler yaşandı? Artık çocuklu aileler Şehrin Çocuk Hali sitesine bakmadan plan yapmıyor. Evet, oldukça iddialı bir cümle olduğunun farkındayım ancak, çevremdeki birçok anne arkadaşımın sosyal medya hesaplarının sık ziyaret edilen bölümlerinde www.sehrincocukhali.com adresi ile karşılaştıktan sonra bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum.

Hatta yaklaşık 10 ay öncesinde Avukatım (kendisi bir kız bir de erkek babası) ile kendi işlerimiz üzerine konuşurken, “Çocuklarla ilgili Şehrin Çocuk Hali adında bir site var. İçerisinde farklı etkinlik önerileri, bilgiler bulabiliyorum. Diğer sitelerde oyalanmama gerek kalmıyor” sözlerini duyduğumda, Şehrin Çocuk Hali’nin takipçileri için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım.

Şehrin Çocuk Hali 3 Nisan tarihinde İstanbul Oyuncak Müzesi’nde 2 yaşını kutladı. Evet yanlış duymadınız, bu kadar hızlı ilerlemeyi sadece 2 senede gerçekleştirdiler. Bebek Muhabbeti ekibi olarak bu güzel davette yer aldıktan sonra, bu başarının bir tesadüf değil işini seven ve emek veren bir ekibin başarısı olduğunu gördük.

İstanbul Oyuncak Müzesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2. yaş kutlamasına Oxtail Restoran’ın lezzetli açık büfesiyle güne başladık. Anneler kahvelerini yudumlarken çocuklar da Mehmet Erbil’in hazırlayıp oynadığı “Bavulumdan Masallar’’ adlı oyunu seyretti. Bu eğlenceli ve öğretici oyunda minik misafirlerimiz kendi bedenlerindeki sesleri keşfettiler. Kısacası herkes halinden oldukça memnundu. Oyunun ardından anneler ve çocuklar Oyuncak Müzesi’nde keyifli mini bir gezi gerçekleştirdi.

Şehrin Çocuk Hali’nin Kurucusu Özge Lokmanhekim, gün boyu misafirperverliği, enerjisi ve tüm misafirlere özel ilgisiyle günün sonunda yüzümüzde kocaman bir gülümsemeyle bizleri uğurladı.

“İyi bir gelecek için daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz”

Özge Lokman Hekim, Şehrin Çocuk Hali’nin 2. yaş kutlamasında gerçekleştirdiği konuşmasında; “2 yıl önce başladığımız bu keyifli yolculukta zaman nasıl da hızlı geçmiş. Binlerce ailenin özellikle de binlerce çocuğun hayatına dokunmak bizi en çok mutlu eden şey. Çocuklar için eğitici, öğretici ve eğlenceli mekânları sitemizde paylaşıp keyifli etkinliklere ve çocuk dostu mekanlara yer vermek için 2 yıldır büyük bir istekle çalışıyoruz. Yeni yaşımızda dileğimiz daha çok yeni mekanı, atölyeyi ve etkinliği duyurabilmek, faydalı içerikler sunarak siz okurlarımızın beğenisini devam ettirebilmek.

Bu güzel sitenin var oluşunda büyük katkısı olan siz okurlarımıza da çok teşekkür ederiz. Sizlere ve en önemlisi çocuklarımıza daha iyi bir gelecek için daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz.

Bizi bu özel günde yalnız bırakmayan ve rengarenk süslemelerimizi hazırlayan BirAtölye‘ye, ekibimiz için hazırladığı eğlenceli panoyla bizleri sevindiren YazTahtana‘ya, misafirlerimize hazırladığımız hediye paketlerine destek olan Komili, Sea Life, Pakolino, Bimono, Uyku Store, Ziyneteli, Fikir Terapisi, Profilo, Makarna Lütfen ve Fiji Water’a, bu güzel günde lezzetli açık büfesiyle kahvaltı servisi yapan Oxtail’e, çocuklarımıza harika bir oyun sunan Mehmet Erbil’e ve bize kapılarını açan, keyifli partimize ev sahipliği yapan İstanbul Oyuncak Müzesi’ne ve son olarak o gün bizi yalnız bırakmayan, partimize gelen ve bizimle olan tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz.” sözleriyle tamamladı.

Biz de Bebek Muhabbeti ekibi olarak, www.sehrincocukhali.com’u başarılarından dolayı tebrik ediyor, nice güzel yaşlar diliyoruz.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ