Samsung’tan 4 Kapılı Flex Buzdolabı

Yiyeceklerini ilk günkü tazeliğinde muhafaza etmeyi kim istemez ki? Günlük hayatı kolaylaştırmaya yönelik tasarımlara odaklanan Samsung, dondurucu bölümünde ilk defa donmuş gıdaların gerçek lezzetini ve dokusunu koruyan Precise Chef Cooling teknolojisini kullandı.

Dondurucular, zamandan kazanmak için gıda alışverişini toptan yapan tüketiciler arasında gelişmiş yemek hazırlama geleneğinin yükselişiyle birlikte daha da popüler hale geliyor. Pazara öncülük eden Precise Chef Cooling ve dönüştürülebilir Flex Zone TM teknolojileri, buzdolabının içindeki ısı değişimlerini en aza indirerek buzdolabındaki gıdaları taze, dondurucudakileri ise kusursuz bir şekilde donmuş olarak saklıyor. Böylece tüketiciler, yıl boyu taze gıdaların tadını çıkarabiliyorlar.

Donmuş gıdalar için gerçek tazelik

En sağlıklı yemeklerin ardındaki sırrın en taze malzemeler olduğu gerçeğinden hareketle, yeni Samsung 4 Kapılı Flex Buzdolabı tazeliği ve lezzeti muhafaza ediyor. “Precise Chef Cooling” teknolojisi, buzdolabının içindeki ± 0.5 ℃derecelik ısı değişimini ve dondurucudaki +3℃derecelik ısı yükselişlerini en aza indirerek gıdaların taze, dondurucudakilerin ise kusursuz bir şekilde donmuş olarak muhafaza edilmesini sağlıyor.

Dilediğiniz zaman ekstra buzdolabı ya da dondurucu alanı

Donmuş gıdalarınız ya da taze meyve ve sebzeleriniz için bazen fazladan alana ihtiyaç duyarsınız; bu durumda istediğiniz zaman buzdolabınızı yönetebilirsiniz. Flex Zone TM özelliği, bu sorunu çözerek gıda depolama konusunda esneklik sağlayarak besinleri çok daha uzun süre taze tutuyor. Alt sağda yer alan bölüm, kullanışlı “4 ön ayarlı sıcaklık” düğmesiyle buzdolabını kolayca bir dondurucuya dönüştürebiliyor.

Samsung’un yeni 4 Kapılı Flex Buzdolabı tüketicilere, her gün taze yiyecekleri gün boyu ideal tadı ve lezzetiyle muhafaza etme imkanı veriyor. İster buzlukta ister dondurucuda saklansın, besinler ilk günkü tazeliğini koruyor.

3 ayrı soğutucu

Eşsiz Üçlü Soğutma Sistemi, ısıyı kontrol edip ideal haline getirirken nem oranını koruyor ve gıda kokularının birbirine karışmasını engelliyor. 3 ayrı soğutucuyla buzdolabındaki 3 farklı bölüme ve dondurucuya birbirinden bağımsız olarak soğuk hava sağlayan soğutma sistemi, gıdaların doğal lezzetini ve aromasını muhafaza ediyor. Buzdolabı bölümünde daha fazla nem tutarak gıdaların daha taze kalmasını sağlayacak ideal saklama koşullarını yaratıyor. Arka duvarında bulunan Metal Soğutma plakası soğuğu tutarak kapı her açıldığında ya da kapandığında oluşabilecek ideal ısı kayıplarını önlüyor ve tazeliğin uzun süre devam etmesine yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ