Ruh haline göre duş jeli

Her sabah farklı bir ruh hali ile güne başlar ve bitiririz. Palmolive, farklı ruh hallerine göre oluşturduğu yeni serisi Aroma Sensations ile soruyor: “Bugün nasıl hissediyorsun?” Beş farklı çeşidi ile artık nasıl hissedeceğini sen seçebilirsin!

Yeni Palmolive Aroma Sensation Duş Jelleri, ihtiyacınız olan hisse yönelik güçlü bir kreasyon sunuyor. Güne enerjik başlamak, akşamki davette göz kamaştırıcı hissetmek ya da geceyi masaj etkisiyle sonlandırmak… Seçim Sizin!

Her güne ayrı bir Palmolive!

Farklı ruh hallerine göre tasarlanan Palmolive Aroma Sensations ailesi vücudunuza ihtiyacı olan bakımı ve duyguyu vermek için sihirli bir deneyim sunuyor.

Aroma sensations – So relaxed
Karmaşadan Rahatlamaya…

Palmolive, So Relaxed duş jeli ile şehirli kadının yoğun iş temposunu zihninden uzaklaştırmasını ve rahatlamasını sağlıyor. Şehrin karmaşasından huzura giden yolda günlük bakım ritüelinin en rahatlatıcı parçası olmak üzere tasarlanan Palmolive So Relaxed duş jeli, Lavanta, Ylang Ylang öz yağları ve İris Çiçeği özü içeren formülü ile mükemmel bir huzur anının müjdesini veriyor.

Aroma sensations – Feel the massage
Masaj Etkisi!

Palmolive Feel The Massage duş jeli, tüm günün yorgunluğunu üzerinden atmana ve masaj sonrası hissi ile hayata capcanlı göz kırpmana olanak tanıyor. Vücudu ve cildi canlandırmak için tasarlanan Palmolive Feel The Massage duş jeli ölü deniz tuzu, aloe vera ve su nanesi özü ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi yenileyerek masaj etkisini vücuda taşıyor ve ruha dinginlik sağlıyor. Ayrıca nazik ovma hareketi ile uygulandığında cildi ölü hücrelerden arındırarak, cilt yüzeyinin doğal bir şekilde yenilenmesine yardımcı oluyor.

Aroma Sensations – Feel Good
Mutluluk İksiri…

Hayatın enerjisini yakalamak isteyen kadınlara özel tasarlanan Palmolive Feel Good duş jeli kendini şımartmanın altın anahtarını sunuyor. İyi hissetmek için geliştirilen Palmolive Feel Good duş jeli, içerdiği Fraggipani çiçeği, Mango suyu özü ve Neroli öz yağları ile ipeksi bir dokunuş sağlayarak, günün en özel anı sonrasında yüzümüzde gülücükler açmasına olanak tanıyor.

Aroma Sensations – Feel Glamorou
Göz Kamaştıran Yükseliş…

Göz kamaştırmak her kadının arzusu… Palmolive Feel Glamorou duş jeli, kadınları dinleyerek, her zaman göz alıcı ve çarpıcı hissetmek isteyenler için özel olarak tasarlandı. Fas Gülü öz yağı ve Ginseng özü içeren Palmolive Feel Glamorous duş jeli, yumuşak dokunuşu ve aromatik kokusu ile duyuları harekete geçirerek kadının en özel anını ışıltıya dönüştürüyor.

 

Aroma Sensations – SO FIRM
Sıkı & Sportif!

Yaz yaklaşırken tüm kadınların hayali fit bir vücut… Palmolive So Firm duş jeli, kadın ruhunu ve vücudunu düşünerek, cilde yardımcı olmak ve canlandırmak üzere geliştirildi. Palmolive So Firm duş jeli içeriğindeki termal mineraller, deniz yosunu özleri ve cilt yumuşaklığını arttıran yağlar ile duşta geçirilen özel anlar daha da vazgeçilmez hale geliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ