Renkli ve modern tasarımlarla bahar

Debenhams İlkbahar 2016 kadın koleksiyonunda yer alan geniş alternatiflerle şehirli kadının stilini tamamlıyor.

Debenhams tasarımcılarından Julien Macdonald’ın Star by Julien Macdonald markası, sizi Amazon ormanlarından Rio karnavalına kadar, Güney Amerika’da tropikal bir seyahate çıkartıyor. Koleksiyonda, canlı ve çekici renklerin yanı sıra modern kabile baskıları ve yağmur ormanları enerjisini yansıtması için botanik baskılara da yer veriliyor.

Jasper Conran’ın J koleksiyonu ise, moda ve sezonun trendi geometrik baskılarla zamansız parçaları bir araya getiriyor. Deniz mavilerinden oluşan renk paleti ve beyaz birlikteliği ile ilkbahar-yaz sezonu için taze ve modern bir stil yaratıyor.

Ben de Lisi’nin Principles koleksiyonunda ise, özgün stili ile güçlü geometrik baskılarda akışkan şekilleri birleştiriyor. Monochrome’un kendisini hissettirdiği koleksiyonda, tek renkli arka planların üzerinde ahududu desenli dokunuşlar oldukça hakim. Bahar için, denim ve dantel etek, yaz stillerinde çabasız ve modern bir şıklık sağlamak için birebir.

Betty Jackson sunduğu, hafif kadınsı koleksiyonda, narin dokunuşlar, heykelsi siluetlere, yumuşaklık ve hareket katıyor. Baskılar ise Betty Jackson stilini yansıtan türden; güzel fotoğrafik baskılarla karıştırılmış çizgisel botanik şekiller.

Nine by Savannah Miller koleksiyonunda bulunan ve geçmişten izler taşıyan dantel ile etnik süslemeler, koleksiyonda tatlı ve bohem bir his yaratıyor. Rahat ve günlük giyim için, öne çıkan ana parçalardan birisi ise, Western yıldız baskılı tişört. Üzerlerinde sözler bulunan süslü ceketler ve studded süet etek ise, dolabınızdan, hafta sonunu geçirmek için modern bir stil ortaya çıkartıyor.

İlkbahar yaz koleksiyonu, RJR.John Rocha’ya koyu çiçek ve sessiz tonlar getiriyor. Yumuşak katmanlarla kadınsı bir koleksiyon sunan tasarımlarda, sezonun favori kumaşı olan dantelde sık sık kullanılıyor. Süslemeler ve sessiz ama anlamlı (bir bakışta göze çarpmayan -subtle) dokular ile mükemmel İlkbahar Yaz kapsül dolabını oluşturmanız mümkün.

Bu yaz, H by Henry Holland, Rio’ya yolculuğa çıkıyor. Hibiscus baskıları, olmazsa olmaz yaz çizgileri ve ana denim parçalardaki neon jakarlı kumaşlar ön plana çıkıyor. Sezonun ana parçaları arasında süslü bomber ceket, çizgili tulumlar ve denim pantolon etekler de yer alıyor.

Yeni sezon Debenhams Cevahir İstanbul ve Mall Of Istanbul Mağazalarında moda severleri bekliyor…

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ