Renkler deride buluştu

Koleksiyonda, her sezonun değişmeyen trendi siyah, beyaz ve pastel renklerin yanı sıra, güneşli bir baharı müjdeleyen sarı, turuncu tonları ve denizci tarzının vazgeçilmezi olan mavi ve kırmızılar dikkat çekiyor .

DESA 2016 bahar sezonunda, geniş renk yelpazesinin yanı sıra çarpıcı desen ve farklı dokuların birleşiminden doğan benzersiz parçalarıyla da dikkat çekiyor. Bu çarpıcı parçalar, modayı yakından takip eden tarz sahibi DESA kadınlarının vazgeçilmezi oluyor. Bu sezon DESA deri ceket, çanta ve ayakkabılar, özgün geometrik desenleriyle dikkat çekiyor. Özellikle benzeri görülmemiş bir şıklık sunan patchwork desenli parçalar, çarpıcı bir görünümün anahtarı oluyor. Taba tonlarında üretilen patchwork desenli parçalar, her renkteki kombine uyum sağlıyor ve sade giyindiğiniz bir günde bile dikkat çeken, zahmetsiz bir şıklık yaratıyor.

Modern ve çarpıcı

DESA, bu sezon da klasik ve sade bir şıklığın anahtarı olan pastel tonlardaki deri ve süet parçalara yer veriyor. Zamansız bir şıklığın sembolü olan pastel renklerdeki ceket, çanta ve ayakkabılar, gardırobunuzun yıllarca vazgeçilmeyecek parçaları olmayı vadediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ