Pandora’nın ışıltılı yeni serisi

Pandora’nın yeni serisi ‘Aşk Yaprakları’da aşkın simgesi kalpler ve narin çiçek yaprakları sevginin saflığıyla buluşuyor. El işçiliğiyle saf gümüşten üretilen bu özel seri, kalp şeklinde dört taç yaprağın birleşiminden oluşuyor. Aşkın evrensel simgesi menekşenin taç yapraklarından alınan ilhamla tasarlanan zarif seride; küpe, kolye ucu, charm ve yüzük yer alıyor.

2016 Sevgililer Günü için modern bir dokunuşla yeniden yorumlanan PANDORA charmlar’ı bu anlamlı günü unutulmaz kılıyor. Koleksiyonda yer alan yeni kalp şekilli ‘Kalbimde’ charm, saf gümüş üzerine canlı pembe renkli, şeffaf mine katmanı ve şık tasarımıyla seriye romantik bir parlaklık katıyor. Serinin diğer bir gözde parçası Murano ve Alman camından üretilen, ‘Vahşi Kalpler’ charm’ın içine yerleştirilmiş minyatür kalpler üç boyutlu görünümüyle dikkat çekiyor. ‘Büyüleyici Kalp’ adıyla yeniden tasarlanan, küre biçimli, taşlarla bezeli charm ise şeffaf taşların çevrelediği kalp şekliyle göz kamaştırıyor. Pandora’nın aşktan aldığı ilhamla tasarlanan eşsiz koleksiyonda yer alan parçalar, kalpteki sonsuz sevgi ile aşkı aydınlatarak bilekliklere romantizm katıyor.

Pandora Sevgililer Günü hediye seti ile sonsuz aşk…

Pandora’nın 2016 Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı hediye seti; PANDORA Moments saf gümüş bangle bileklik ve üzerine el işçiliği ile “Love is Forever” yazısı bulunan saf gümüş charm’dan oluşuyor. Aşkla hazırlanan PANDORA hediye seti, sevenlere her daim eşlik etmek için pembe renkli, kalp şekilli şık seyahat mücevher kutusu ile satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ