Pandora’dan anlamlı koleksiyon

 

PANDORA, ‘2016 Anneler Günü’ için hazırladığı yeni koleksiyonundaki zamansız ve benzersiz mücevherler ile dünyanın en büyük sevgisine duyulan koşulsuz ve sonsuz sevgiyi taçlandıracak hediye alternatifleri sunuyor

PANDORA; dünyanın en büyük sevgisinin, en anlamlı gününü kalıcı bir hediyeyle taçlandırmak için içtenlikle, koşulsuz ve sonsuz anne sevgisinin benzersizliğinden aldığı ilhamla tasarlanan yeni Anneler Günü Koleksiyonu ile eşsiz hediye seçenekleri sunuyor.

PANDORA 2016 Anneler Günü Koleksiyonu görsellerine ve fiyatlı dekupelerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz

Anneler Günü Koleksiyonu’nda yer alan bağlılığı simgeleyen narin düğüm formunda tasarlanmış PANDORA “Parlak Sevgi Bağı” hediye seti saf gümüş, el işçiliği ile üretilmiş kolye ucu ve çivi küpelerden oluşuyor. Sonsuza dek bağlı olmanın duygusallığını ve sembolizmini yakalayan bu set eşsiz anne bağını temsil ediyor. Sete ek olarak seride yer alan şeffaf kübik zirkon taş süslemeli aynı adı taşıyan 14kaltın charm ise göz kamaştırıyor. Yükselen moda trendlerinden biri olan ikonik düğüm, aileleri sonsuza dek birbirine kenetleyen güçlü bağları vurguluyor.

Koleksiyonun en dikkat çekici parçalarından biri de ailelerin soylarını ve birbirlerine kökleriyle bağlılığını sembolize eden “Aile Ağacı” kolye ucu narin bir şekilde işlenen ve ayarlanabilir 80 cm uzunluğunda zinciriyle sunuluyor. Aile Ağacı kolye ucunun tomurcuklanan dallarını, minik Unutma Beni çiçekleri ve 90’dan fazla renksiz kübik zirkon taş süslüyor. Bir ağacın kökleri gibi aileye hayat veren annelerden alınan ilhamla tasarlanan soyağacının bu muhteşem, çağdaş yorumunda mikro çiçek deseni ve ışıltılı işlemelerle yeni trendler hakim, bir yandan da PANDORA’nın tasarım DNA’sının izleri bulunuyor.

PANDORA’nın özel koleksiyonu

Anne dendiğinde ilk akla gelen mücevher olan inciler Anneler Günü Koleksiyonu’nun en göz alıcı parçalarından, PANDORA bu yıl incileri ışıltılı detaylarla süslü yeni yorumuyla sevenleri ile buluşturuyor. PANDORA’nın en popüler taşlarından biri olan Tatlı Su incileri, vazgeçilmez bir takı ve şık bir mücevher olarak incinin büyüsüyle gündüz ve gece stillerine şıklık katarak, dünyanın her yanındaki kadınlar tarafından beğeniyle kullanılıyor. Bu sezon podyumları süsleyen muhteşem inciler, yeni ve çağdaş yorumuyla bir kere daha dikkatleri üzerine çekiyor. Işık saçan, zarif beyaz Tatlı Su incilerinden el işçiliği ile üretilen pırıltılı kübik zirkon taşla tamamlanmış saf gümüş “Işık Saçan Zarafet” sallantılı küpeler, incinin en mükemmel halini ortaya çıkarıyor. Seride yer alan “Işık Saçan Yapraklar” charm’ı ise markiz kesim taşları, narin yaprak formu ve aralardaki minik incileriyle göz kamaştırıyor.

PANDORA Anneler Günü Koleksiyonu’nda koşulsuz sevgi ve şefkatin zamansız hatıraları olarak hep değer görecek birbirinden güzel charm’lar yer alıyor. “Dolanmış Kalpler” charm’ı anne ile çocuğu ve ailesi arasındaki sonsuz bağı simgeliyor. İç içe geçmiş iki kalp şeklinde tasarlanan bu yeni charm, kalplerin farklı yönde olması ve saf gümüşün sadeliği ve taşların ışıltısı gibi kontrastlarla oynayarak aşkın klasik sembolüne farklı bir yorum getiriyor. Sevimli “Dünyanın En İyi Annesi” charm’ı ise en güncel moda trendlerinden biri olarak kalp şeklinde tasarlanmış, her zaman yanımızda olan annelere duyulan şükran duygularını ifade ediyor. Duygusal mesajıyla, her zaman değer verilecek ve her mücevher koleksiyonunu tamamlayabilecek bir charm niteliği kazanıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ