Onuncu yılda minik misafirler eğlenceye doyacak

Misafirleri için 10’uncu yıla özel keyifli etkinlikler planlayan Next Level AVM, bu hafta sonu çok renkli görüntülere ev sahipliği yapacak. 16 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleşecek pasta kesiminin ardından yakın zamanda vizyona giren, Sonsuz Eğlence Filmi ile miniklere heyecan dolu bir serüven sunan Maşa ile Koca Ayı 16 Aralık Cumartesi ve 17 Aralık Pazar günü çocuklarla buluşacak. Ücretsiz olarak tüm çocukların katılımına açık olan etkinlikler 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde gerçekleşecek.

Koca Ayı ve Maşa’nın eğlence dolu maceralarını izleyecek olan çocuklara Max Level Kids’in büyüleyici oyun alanları da ayrı bir seçenek oluyor. Max Level Oyun ve Eğlence Merkezi, eğitici ve eğlenceli, güvenli oyun alanlarıyla; konusunda uzman personelleri, doğum günü ve özel etkinlik alanları, sağlıklı yiyecek ve atıştırmalık alternatifleri, eğitici atölyeler, sanatsal aktiviteler gibi özel imkanlar sunması ile Ankaralıların ilgisini çekiyor.

Çocuklarının eğlence yanında sağlıklı gelişimini de önceleyen anne babaların haftanın her günü, günün her saati gönül rahatlığı ile çocuklarını getirebildiği merkez küçüklere yeni bir dünya sunarken, teras katta yer alan Max Level Arena da 12+ yaş grubu için hem eğitici hem de teknoloji ile iç içe olacakları, heyecan ve adrenalini yüksek eğlence olanakları sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ