New Balance’tan cebe sığan ceketler!

Kış aylarında açık hava sporlarında en büyük sıkıntılardan biri de üstümüzde fazla ağırlık yapmayacak ancak kötü hava şartlarından da bizleri koruyacak kıyafet seçimi oluyor. Kalın giyinsek kısa sürede terliyoruz, ince giyinsek hasta olup spora uzun süre ara vermek zorunda kalıyoruz. Bu gibi sorunları düşünen markalar açık hava sporlarında yardımımıza koşuyor!

New Balance, yeni ezonun neon renkli yansımaları arasında bulunan ceketler, ultra hafifliği ve suya, rüzgara dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Spor yaparken her türlü hava şartına hazırlıklı olmak isteyenler için özel olarak tasarlanan ceketlerin en dikkat çeken özelliğinden biri de katlanabilir olması. Ceketler, hafif yapısıyla katlandıklarında, küçük bir cebe bile sığabilecek forma giriyor. Böylece gelen yağmurdan ya da esen rüzgardan korunmanın çaresi, sporcunun yanında oluyor.

Gece spor yapmayı sevenlere

Sezonu neon renklerle açan New Balance, katlanabilir ceketlerinde reflektör detaylarını da unutmadı. Özellikle gece ve sabahın erken saatlerinde spor yapanlar düşünülerek tasarıma eklenen bu detay, sporcuların fark edilerek bir adım öne geçmesine de olanak sağlıyor. Kadın ve erkek modelleriyle katlanabilir ceketler, farklı renk alternatifleri de sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ