Mudo Collection’da değişim sürüyor

Mudo Collection Kadın ilkbahar yaz koleksiyonu, beş farklı hikaye ile hayatı doyasıya yaşayan şehirli kadının her saatine eşlik edebilecek parçalardan oluşuyor. Her hikaye kendine ait renk skalası, formları, silüetleri ve kumaşları ile kendi içinde bir anlatım sergiliyor. Bahar ve yaz renklerinin Mudo’ya özel yorumlandığı koleksiyondaki her bir parça birbirleriyle kombinlenebilir bir bütünlük sergiliyor.

“American Dream”, Mudo Collection’un sevilen klasik tarzını günümüz trendlerine göre modernize ederek yansıtıyor. “Harbour City” marin temalı çizgiler, puantiyeliler, ince ketenler ve sportif çizgileriyle güçlü bir haftasonu stili yaşatıyor. “Ivy Leauge” keten takımlar, denim, ekose ve dinamik çizgilerle trendleri tasarımlarına ustalıkla yansıtıyor, modern şehirli iş kadınına vazgeçilmez kilit parçalar sunuyor.

Şehirli kadın

“The M Project” dünyanın yeni kodlanan çağdaş şehirli kadınına tasarımı ön planda tutarak sesleniyor. Bu hikaye içerisinde yer alan “Contemporary” formları, silüetleri, dokuları, özel olarak tasarlanmış dökümlü, kadınsı kumaşlar ile öne çıkan klasik parçaların günümüze yorumu. Kadınsılığı maskülen bir çizgide yorumlayan pantolon, ceket, yelek takımlar ve gömlekleriyle minimal bir şıklık sunuyor. Derin yırtmaçlar, geometrik formlar ile rafine, cool ve elegan. Doğaya eşlik eden canlı renkler, haki ve toprak tonları ile safari havasının yansıtıldığı “Urban Safari” günümüz trendlerini stiline yansıtan genç ve dinamik kadına özgün parçalarla eşlik ediyor. Püskül ve dantel detaylar, etnik baskılar göze çarpıyor.

“You’ve Got the Look” renkli, desenli, farklı baskıların bir arada kullanıldığı, genç, dinamik bir tarzı yansıtıyor. Koleksiyonun içinde bulunan “Style Matters” teması, bol desenli capcanlı renkleri, farklı formlarla kullanmayı seven kadına hitap ediyor. “Optimist” teması ise romantik stili pastel tonlarla yorumluyor. Fırfırlı elbise ve etek uçları, püsküller, ekru ve kırmızının mükemmel uyumu, pembe ve mavinin açık tonları hafif kumaşlarda buluşuyor. Bu hikaye günümüz modern kadınının romantik haline dokunuyor.

Özel günler için

Hayatın en özel günlerinde“Mudo’da bulurum” diyeceğiniz bir koleksiyon “Spotlight”. Mudo kadınını zarafet ve cazibe ile tamamlayaniddialı ve çekici bu koleksiyon en özel anlarınıza eşlik ediyor.

Mudo Collection’a bu sezon katılan“Riviera”marin esintili kimonoları, keten elbiseleri ile plajda ve sahilde stilinden asla vazgeçmeyenlere harika bir beachwear koleksiyonu sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ