Güneş gözlüğünün mevsimi yok

Güneş gözlüğü ihtiyaç olmaktan çıkıp mevsimsiz bir aksesuar olmuştur. Güneş gözlüklerinde, Şubat ayının öne çıkan modelleri romantik, estetik ve etkileyeci birer Sevgililer günü hediyesi olmaya aday…

DOLCE & GABBANA FLOWERS LACE ÖZEL KOLEKSİYON  2160B       dolce-gabbana-gunes-gozlugu         

Flowers Lace koleksiyonunun başyapıtı olan bu model, geleneksel Sicilya dantelinden esinlenerek tasarlanmıştır. Kelebek formundaki geniş çerçeve cephesinin üzerine Swarovski kristaller ve gül goncaları yerleştirilmiştir. Model; kırmızı, siyah ve beyaz güllerle donatılmış, sınırlı sayıda üretilen bu güneş gözlüğünün 3 renk alternatifi bulunmakta ve siyah dantelli kılıfıyla satışa sunulmaktadır.

 

DOLCE & GABBANA KADIN KOLEKSİYONU   780-00-tl_1

Yuvarlak formlu bu güneş gözlüğün, yeni Dolce& Gabbana logolu sapları bulunuyor. Asetat çerçevenin 4 renk alternatifi bulunuyor.

 

MIU MIU SMU 01S miu-miu-gunes-gozlugu

Çerçeve profili, ince asetat katmanların üst üste koyulmasıyla yaratıcı bir ‘kalp’ şekli sunuyor. Metal saplar ve köprünün ince yapısı, modele
hafiflik hissi katıyor.   Modelin 4 renk alternatifi bulunuyor.

 

PERSOL PO3166S820-00-tl_1

Hat sanatının büyüleyici el ustalığından esinlenen Persol, klasik şıklık ile modern tarzı harmanlayarak hafif formlarda sunuyor.
Saplar üzerine dolma kalem uçları ve cetvel kalemleri ile hattatların alıştırmalarından  esinlenen gravürler, minik perçinler, ikonik gümüş ok gibi seçkin detaylar göze çarpıyor.Farklı metal renk tonları ve polorize lens alternatifleri sunuyor. Modelin saplarının iç kısmında bu özel koleksiyonun imzası yer alıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ