LEGOLAND® Discovery Centre’da eğlence zamanı

Bazı oyunlar vardır ki, yaş sınırlamasından uzak. İşte LEGO® da bu oyun grubu arasında yer alıyor. Birçoğumuzun çocukluğunda eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlayan Legolarımızı çocuklarımıza çoktan emanet ettik. Şimdi ise LEGO® dünyası ile çocuklarınızla birlikte eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün! Sizde çocukluğunuza kısa süre de olsa geri dönmek istiyorsanız, size güzel bir haberimiz var! Tamamı 3.000 m²’lik bir alana yayılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, sunduğu eğlenceli tema etkinlikleriyle 3-10 yaş arası çocuklu ailelerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Birbirinden eğlenceli Ninjago parkurlarında yarışmak ve hep birlikte LEGO® parçalarından Ateş Ninjası Kai’nin dev figürünü oluşturmak için siz de Legoland® Discovery Centre İstanbul’u 5-6 ve 12-13 Aralık tarihlerinde cumartesi pazar günleri ziyaret etmeyi sakın unutmayın. Kötülüklerle mücadele eden 6 cesur ninjanın yanında yer alıp macera aksiyon ve eğlence dolu bir günün tadını çıkarın. LEGO® Ninjago etkinliklerinde çocuklar,  LEGO® parçalarından Ninjago modelleri oluşturmanın yanı sıra, bir ninja olabilmek için çeşitli görevleri tamamlıyorlar. Bu arada Türkiye’nin en büyük LEGO® konsept mağazasında favori Ninjago setine göz atmayı da unutmayın.

LEGO® ile eğlence sınır tanımıyor!

Aynı giriş biletiyle merkezin modern 4D sinemasında yepyeni bir deneyim yaşayacak, Master Model Builder’dan LEGO® parçalarının yapım sırlarını öğreneceksiniz. Miniland’de İstanbul’un ve dünyanın sembol yapıtları göreceksiniz. Eğlenceli araba yarışları, canavarlara karşı puan kazanıp, prensesi kurtaracağınız Lazer Oyunu,  eğlence merkezinin geri kalanına yukarıdan bakmak için çevirebildiğiniz kadar hızlı pedal çevirip yükseleceğiniz Merlin’in Çırağı ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. LEGOLAND® Discovery Center’da anne babaların ve çocuklarının bir arada eğlenebilmesi için her şey düşünülmüş.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ