LC Waikiki yeni sezona hazır!

Bahar geldi ve markalarda yeni sezon koleksiyonlarını sırasıyla mağazalarda yerini almaya başladı. Yeni sezonda birbirinden hareketli parçaların cesurca sergilendiği LC Waikiki ilkbahar koleksiyonunda kadınlar kadar erkekler de cesur… Koleksiyon, dantel işlemeler ve püskül detaylarla kadınların feminen duruşunu korurken, doğadan gelen tonların öne çıktığı bir diğer tema ise bahar yumuşaklığını hissettiriyor. LC Waikiki İlkbahar koleksiyonunda erkekler neon renklerle dikkat çekerken, retro esintiyi her daim hissedenlere şehrin sınırlarını aşan çizgiler sunuluyor.

LC Waikiki Kadını Doğanın İzlerini Sokağa Taşıyor

LC Waikiki kadın koleksiyonu, günün her anında sezonun öne çıkan modellerini rahatlıkla taşımak isteyenlere şık seçenekler vadediyor. Casual koleksiyonunda yer alan Rodeo teması; püskül, dantel, nakış ve süet detaylarla western havasını yaşatıyor. Uçuşan kumaşların saten dokunuşlarla işlenerek feminen ruhun temsil edildiği temada, tüm zamanların vazgeçilmezi siyah, kırmızı ve beyaz ana renkleri oluşturuyor. Modernist temasında; çizgiler, danteller ve nakışlar buluşuyor. Fırfırlı detaylar temaya hareket katarken, fuşya ve indigo tonları heyecanı artırıyor. Her sezon açılışında kendini sürekli yenileyen Utility teması; bu sezon Clean Utility olarak koleksiyona dahil oluyor. Minimalist ve parlak yüzeylerin yer aldığı temada; metal tokalar, paper bag kemer detayları, oversize üstler olmazsa olmaz… Temada sezonun en önemli renklerinden tarçın, haki ile birlikte kullanılıyor.

İş hayatında tercih edilen kesimleri farklı dokunuşlarla modern hayatın parçası kılan tasarımlar dada kadın koleksiyonunun öne çıkan temaları oluyor. LC Waikiki kadınına tarzını yansıtma imkanı veriyor. Monokrom desenlerle desteklenen Mono City temasında; siyah, beyaz ve kırmızının gücünden ilham alan, şehirli kadın silueti öne çıkıyor. Marine dokunuşların olduğu Blue Wave temasında kırmızının klasik kullanımının aksine fuşya tonları kullanılıyor. Çizginin ana hatları oluşturduğu temada, kuşgözleri koleksiyona yeni bir dokunuş katıyor. Bahar mevsiminin doğadaki değişimini takip eden LC Waikiki İlkbahar Koleksiyonu’nun bir diğer teması olan Dry Natural ise tamamen natürel çizgilerin hâkimiyetinde… Haki tonlarının çiçek tonlarıyla kullanıldığı temayla, bahar havası şehrin sokaklarını sarıyor.

Doğa ile Gelecek, LC Waikiki Erkek Koleksiyonu’nda Buluşuyor

LC Waikiki Erkek Koleksiyonu, doğanın saflığını geleceğin dijital dünyasıyla buluşturuyor. Üç ana temada hazırlanan LC Waikiki İlkbahar Erkek Koleksiyonu, erkeklere kendi tarzını yansıtma şansı sunuyor. Cyber Night ve Digital Wave temaları dijital ve geleceği tasarımlarla birleştiriyor. Slogan baskılı sweatshirtler, tişörtler, örme pantolonlar, kırmızı, siyah ve gri tonlarıyla karşımıza çıkıyor. Temada, neon baskılar, teknik şerit çizgiler, rakamlı ve harfli sloganlar parlak bozuk etkili baskılarla kullanılıyor. Mavinin tüm tonları cesurca kullanılırken, kırmızı ve gri koleksiyona hareket katıyor. LC Waikiki İlkbahar koleksiyonunun bir diğer teması olan Edgeland, kalabalık metropolden uzaklaşarak moda koşuşturmasından kaçınıyor. Yaratıcılığı takip eden temada, modern şehir sınırları dışına çıkılarak yeni bir tarz ortaya koyuluyor. Rahatlığın simgesi retro esintisi erkek koleksiyonunda da ön planda… Toprak tonlarının hakim olduğu temada sarı tonları canlandırıcı rol oynuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ