Koyu renk saçlar için kuru şampuan

Yulaf Sütü İçeren Klorane Renkli Kuru Şampuan, içeriğindeki koruyucu yulaf ekstresi ve yüksek yağ emme özelliklerine sahip mikronize edilmiş tozlar sayesinde saça iki yıkama arasında tazelik ve hafiflik katar. Doğal bej rengine sahip tozlar koyu renk saçlar için mükemmel bir görünmezlik sağlarken, 2 dakikada saçlara yeni yıkanmış, taze ve hacimli bir görüntü verir, saçtaki yağlanmayı engeller ve saça sinen kötü kokuları da kullanıldığı anda giderir. Paraben içermez.

Kullandığınız kuru şampuanın saçınızda beyaz ve lekeli gibi durmaması çok önemli. Sarı renkli saçlarda normal kuru şampuanlar sorun olmazken, koyu renk saçlarda daha farklı bir kuru şampuana ihtiyaç duyulabiliyor.

Yulaf sütü içeren Klorane Renkli Kuru Şampuan; Klorane Laboratuvarları’nda geliştirilen yepyeni formülüne, mineral pigmentler entegre edilerek kahverengiden koyuya dönük saçlar için uygun bir hale getirilmiştir. Doğal bej rengine sahip tozlar koyu renkli saçlar için mükemmel bir görünmezlik sağlarken, aynı zamanda bir kaç dakikada saça gerekli hacmi ve tazeliği sağlar. Pratik ve hızlı bir çözümle, 2 dakikada saçlara yeni yıkanmış, taze ve hacimli bir görüntü verir ve saçtaki yağlanmayı engeller.

Saçta kolayca emilen Klorane Renkli Kuru Şampuan saça sinen kötü kokuları da kullanıldığı anda gidererek, havalı ve taze bir görüntü elde edilmesine yardımcı olur.

Klorane Yulaf Özlü Renkli Kuru Hacim Şampuanını sadece saçınıza hacim ve şekil vermek için de kullanılabilirsiniz. Saç stilistleri  kuru şampuanı saça volüm vermek için kullanıyor. Kuru şampuanı ister saçın tümüne sıkın, isterseniz de sadece kahkül gibi belirli bir bölümüne uygulama yapın, dikkat edilmesi gereken nokta saç tarafından iyice emilmesini sağlamak.

Her saç tipine uygun yulaf özlü Klorane Renkli Kuru Şampuan Spreyi kullanmadan önce iyice çalkalayın. Saçları yol yol ayırarak, 15 cm mesafeden uygulayın, 2 dakika kadar bekleyin ve homojen bir şekilde tarayarak dağıtın.

Klorane Renkli Kuru Şampuan Eczane Satış Fiyatı:150 ml – 44 TL

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION