Kolezyum’u Çalan Adam 5 yaş üstü çocuklara

Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak onların gelecekleri için oldukça önemli. İlerleyen yaşlarda kitap okumayı seven nesiller yetiştirmek için bu alışkanlığı çocuklukta kazandırmak gerekir. Bu nedenle çocuğunuzun okurken eğlenebileceği kitapları seçerek, ona kitap okumasında yardımcı olabilirsiniz.

Kolezyum’u çalmayı kafasına koymuş bir adam sizce bunu nasıl yapabilir? Her gün oradan bir parça taş alıp evine getirmeyi denese ve bunu aylarca, yıllarca sürdürse acaba sonunda başarılı olabilir mi, ne dersiniz? Bu tuhaf hırsızlık öyküsünün sonu da hikâyesi kadar ilginç.

Çocuk edebiyatının en önemli ödülü kabul edilen Hans Christian Andersen’e 1970 yılında layık görülen dünyaca ünlü İtalyan yazar GianniRodari’nin Can Çocuk Yayınları’ndaki kitaplığı giderek büyüyor. Can Çocuk, Türkiyeli okurları dört yeni Rodari kitabıyla buluşturuyor. Bu dört yeni kitaptan biri olan ve “İlk Okuma Kitapları” dizisinden çıkan Kolezyum’u Çalan Adam, okumayı yeni öğrenmiş çocukları ilginç hikâyesiyle buluşturmaya hazır.

Kolezyum’u Çalan Adam, Raffaella Bolaffio’nun resimleri ve Tülin Sadıkoğlu’nun çevirisiyle okumayı henüz öğrenmiş 5 yaş ve üstü tüm çocuklar için Can Çocuk raflarında!

Yazar: Gianni Rodaricancocukkitaplari

Çeviren: Tülin Sadıkoğlu

Resimleyen: Raffaella Bolaffio

Dizi: İlk Okuma Kitapları

Sayfa: 28

Fiyatı: 6,50 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ