Kids Fashion Runway için Emaar’da geri sayım başladı!

Çocukların gün boyu eğlenerek zaman geçirebileceği birçok farklı etkinlik alanı bulunan Emaar alışveriş ve yaşam merkezi, Kasım ayı ara tatil döneminde anne ve çocuklar için keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Emaar Mom Talks ile başlayacak olan özel etkinlik, Kids Fashion Runway ile devam edecek. Emaar Square Mall Instagram hesabından (@emaarsquaremall) gerçekleştirilecek olan çekiliş ile Kids Fashion Runway’de podyumda yürüyecek olan çocuklara 10 çocuk daha eklenecek ve moda yürüyüşü coşkusu artarak devam edecek.

Aynı zamanda düzenlenecek olan bu eğlenceli defilede birçok markanın çocuk koleksiyonlarının yeni sezonunun en hit parçaları yer alacak.

Kendi alanında ilk olma özelliği taşıyan Kids Fashion Runway’de çocukların yürüyecekleri podyum, Emaar -2.nci katta yer alacak. Emaar, 19 Kasım Cumartesi saat 13:30’da başlayacak olan bu benzersiz buluşmaya tüm anneler ve çocuklarını davet ediyor.

Emaar; Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi, İllüzyon Müzesi, Kaydırax, Playland Çocuk Eğlence Merkezi, Kum Havuzu gibi birbirinden eğlenceli çocuk alanlarına sahip.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ