Kérastase Soleil bu yaz saçlarınızı sevdiriyor!

Kışın ardından heyecanla beklediğimiz yaz tüm parlaklığıyla geldi. Hepimiz yazın tüm güzelliklerini doyasıya yaşamak istiyoruz. Ama bu yaz da güzelliğimize güzellik katmaya devam etmek için güneşin tadını dikkatli bir şekilde çıkarmalıyız.

Cildimiz gibi, saçlarımız da güneşin zararlı etkilerine maruz kalır. UV ışınları 3 aşamada saç tellerinin değişimine neden olarak saç telinin derinliklerine ulaşır ve saçın dayanıklılığının azalmasına sebep olur. Güneş ışınlarına ek olarak, su (deniz, havuz) da saçları yıpratabilir ve saçların zayıflayıp parlaklığını ve canlılığını kaybetmesine sebep olabilir.  Bu nedenle tıpkı güneşe çıkmadan cildimize sürdüğümüz koruyucu kremler gibi, saçlarımızın da canlılığını yitirmemesi ve göz alıcı şekilde parlaması için koruyucu bir bakıma ihtiyacı vardır.

Kérastase Soleil Serisi bu yaz da size güneşte saç güzelliği ve korumasında profesyonel uzmanlığını sunuyor. Saçı koruyan, onaran ve parlaklık kazandıran muhteşem Soleil serisi ile bu yaz saçınız da güneşi sevecek.

Saç maskesi durulanan yoğun bakım

Çok hassas saçlar için güneş sonrası onarıcı saç maskesi. Saç banyosu sonrası kullanılan yoğun bakım. Masque UV Defense Active Saç Maskesi / 140 TL / 200ml

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ