Kemal Tanca’dan western rüzgarı

Yanlış hatırlamıyorsam 6 yıl önceydi western tarzı püskül modasının geri dönüşü. İlk başlarda fazla uzak görünse de kısa süre sonra birçok kadının dolabında püsküllü birkaç parça hemen yerini aldı. Aslında püskül modası bu kadar da yeni değil, 1920’li yıllara dayanan püskül detaylarını filmlerden hatırlasak da 1980’li yıllara damgasını vuran püsküllü ceketleri unutmuş olamazsınız. Boşuna demiyorlar moda 20 yılda bir kendini tekrar eder diye. İşte püskül modası da bu sözü ispatlar cinsten. Püskül modasının yeniden doğuşu pekte kolay olmadı. Bunun nedeni de hızlı tüketim toplumunun alışıla gelmiş yapısıydı. ‘Nasıl olsa seneye modası geçer’ düşüncesiyle ilk zamanlarda püsküllü olan her şeyi satın almak yerine birkaç aksesuarla ilk yılı atlattık. Ama baktıktı birkaç sezondur bu moda bitecek gibi değil, markalarında sezon koleksiyonlarında püsküle bolca yer vermesiyle herkesin dolabında kendini baştan aşağıya püskül ile süsleyecek kadar ürün yerini aldı.

Püskül modası devam ediyor!

Bu kışta etkisini sürdüren püskül modası,  Son yıllardaki püskül modası bu kış da etkisini sürdürüyor. En güçlü moda akımlarından biri olan püskül detayı, ayakkabıdan çantaya her şeyi süslüyor. Püsküllü, western botlar Kemal Tanca’nın yenilikçi tasarımlarında da hayat buluyor.

Her tarza uygun tasarımlarıyla konfor ve şıklığı birarada sunan Kemal Tanca, western modasına ayak uydurarak kadınların stillerini özgürce yansıtmalarını sağlıyor. Siyah, kahverengi, bordo gibi kış tonlarının hakim olduğu botlar,zincir, fermuar, zımba gibi detaylarla hareketleniyor. Püsküllü çantalar ise şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor. Siz de Vahşi Batı esintilerini taşıyan püsküllü parçalarla Western rüzgarı estirebilir, kış stilinize farklılık katabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ