Kahve tutkunlarına güzel haber!

Russell Hobbs, programlanabilir zamanlayıcısı, gelişmiş hızlı demleme teknolojisi ve geniş fincan kapasitesi ile eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor. 14 Şubat’ın romantik sohbetini Elegance kahve makinesinde yapacağınız yüksek kalite ve standartta hazırlanmış bir yudum kahveyle taçlandırabilir, kahve molanızda birlikte olduğunuz anların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Zamanlama ve lezzet uyumu

Teknoloji ve tasarımı bir arada sunan Avrupa Kahve Demleme Merkezi (ECBC) onayını almış Elegance Kahve Makinesi, 24 saat programlanabilir dijital zamanlayıcısı ile daima kullanıcısının emrinde. Kahve kokusuyla uyanmak için bir gece önceden istenilen saati ayarlamak ve anın tadını çıkarmak yeterli. Sahip olduğu hızlı demleme teknolojisiyle bir dakikadan az sürede optimum kaynama sıcaklığına erişebilen Elegance, sabahları telaşı olan ve kahve içmeden ayılamayanları da mutlu ediyor. Gelişmiş demleme sistemine sahip Elegance, her türlü çekirdeği anında öğüterek her fincanda taze ve lezzetli yeni nesil kahve deneyimi sunuyor.

Kahve sohbetleri uzuyor

Reddot Tasarım Ödülleri’nden geçer not alan ve yalnızca teknik özellikleri değil tasarımıyla da öne çıkan Elegance Kahve Makinesi, 1.25l karaf kapasitesiyle tek seferde 10 fincan kahve demleyebiliyor.  Böylelikle en kalabalık günlerde bile, uzun zaman alan kahve hazırlama zahmetinden kurtarıyor, koyu sohbetleri bölmeden sevdiklerinize daha fazla zaman ayırma şansı tanıyor. Güvenli otomatik kapanma özelliği sayesinde uzun süre kullanılmadığında kendini kapatan Elegance, taşma gibi tatsız sürprizlerin de önüne geçiyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ