İyimser bir ilkbahar kaçamağı

Koton, romantik ama iddialı bir şehir kadınını hayal ederek hazırladığı 2016 İlkbahar- Yaz Kadın Koleksiyonu ile göz alıcı bir stil vadediyor. Özgür ve iyimser bir hava estiren tasarımlar, ‘’An Optimist Spring Escape’’ teması ile moda severler ile buluşuyor.

Koton 2016 İlkbahar- Yaz Kadın Koleksiyonu, bu sezon özgür, iyimser ve romantik tasarımları ile iyimser bir ilkbahar kaçamağı sunuyor ve yepyeni bir tarz öneriyor.

Koton 2016 İlkbahar- Yaz Kadın Koleksiyonu’nun anahtar parçaları arasında çiçek ve kır desenli uçuşan elbiseler, ‘gypsy’ bluzlar, omuz yırtmaçlı bluz ve elbiseler, kontrast dikiş detaylı mini etekler, yüksek belli şortlar, volanlı kol detaylı gömlekler, beyaz brode elbiseler, boyun kurdelesi detaylı a-kesim elbiseler ve atletik tavırlı pantolonlar yer alıyor.

Koleksiyonun ana renklerini de beyaz, lacivert, adaçayı, aqua, gül, gökyüzü mavisi, şeftali, karamel ve terracotta tonları oluşturuyor. Koleksiyonun dikkat çeken detayları arasında ise ince piliseler, pon-ponlar, brodeler, iri püsküller, fırfırlar, atletik denimler, uçuşan ipekliler ve doğal kotonlar göze çarpıyor.

Koton 2016 İlkbahar- Yaz Kadın Koleksiyonu, günün her anında stili ile dikkat çeken kadınları bekliyor

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ