İhtişamın Yeni İkilisi Bensu Soral & Rıfat Yüzüak

Makyaj tarihinin ilk markası, 100 yıllık geçmişe sahip olan Max Factor, ekranların sevilen yüzü Bensu Soral & Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak ile yeni bir işbirliğine imza attı…

Başarılı oyunculuğu ile olduğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Bensu Soral & Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak ”İhtişamın Yeni İkilisi” olarak Max Factor Türkiye tanıtım faaliyetlerinde yer alacak.

Max Factor makyaj uzmanlığı konusuna yönelik kişisel yaklaşımının yanısırakadınların en güçlü özelliklerini ortaya çıkaran ürün ve bilgilerle hem Türkiye’de hem de dünyada her kadının kendini güzel hissetmesini sağlıyor.

31 Ağustos Çarşamba günü Nu Teras Tabla’da gerçekleşen lansman davetinde, Max Factor ailesine katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Bensu Soral, “100 Yıllık bir ihtişamın marka elçisi olmak benim için çok büyük bir gurur.Makyaj yapmak her kadına kendini iyi hissettirir. Güçlü ve kendine güvenen kadını temsil eden Max Factor ailesi ile birlikte olduğum için çok mutluyum” dedi.

İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katıldığı gecede aynı zamanda makyaj tüyoları da veren Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak “Max Factor, ürünleriile kadının ihtişamını ortaya çıkaran, güvenilirliği ile arkasında durduğum ve tüm ürünlerini içime sinerek önerdiğim bir marka. Bu yıl Max Factor ile güzelliğe dair klişeleri yıkacağımız kuralları baştan yazacağımız bir yıl olacak. Bu yıl Max Factor ile kadınlar daha güçlü ve daha ihtişamlı görünecek” dedi.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ