Humm Organic’ten sağlıklı kek

Sağlıklı beslenmek bedenimiz için yapılacaklar listesinin her zaman en başında yer alır. Humm Organic’in glütensiz kekleri, küçükten büyüğe herkesin, glütensiz ve vegan beslenenlerin, beslenme rutinlerinde farklılık isteyenlerin günün her saatinde keyifle tüketebileceği sağlıklı bir alternatif.

Özellikle atıştırmalık saatlerinde veya hızlı bir şekilde enerji ihtiyacını karşılamak gerektiğinde, mükemmel bir seçenek olan mini lokmalık kekler, hem glütensiz, hem vegan hem de yüzde 100 organik. Farklı damak tatlarına uygun hazırlanan muzlu, kakaolu fındıklı ve havuçlu tarçınlı üç yeni kek çeşidi de vitamin ve mineral değerleri bakımından oldukça zengin. Renklendirici, koruyucu ve ilave şeker bulunmuyor.

Muz, havuç, fındık gibi keklerin içerisinde bulunan tüm malzemeler, kimyasal gübrelerin kullanılmadığı tamamen organik tarım esaslarına göre yetiştirilen yüzde 100 organik malzemelerden oluşuyor. Herkesin damak tadına uygun hazırlanmış “temiz reçeteli” kekler, buğday unu yerine glütensiz karabuğday unu ve yine glüten içermeyen diğer malzemelerle üretiliyor ve içeriğinde hiçbir hayvansal girdi bulunmuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ