Günlük giyimin zamansız parçası Trigenic Flex

Trigenic Flex, özgür ruhlu tasarım tarzı ve oyunu değiştiren stil anlayışı ile çığır açan bir yenilik getiriyor. Bu model, ustalıkla yapılmış ve gerçek bir günlük ayakkabı rahatlığında… Sokak stiline naif duruş ve ikonlaşan bir tarz getirmek için eski-yeni harmanı ile tasarlanan Trigenic Flex, günlük kullanımın ve şık-rahat kombinlerin joker elemanı olmak için aday.

ÜstünTeknoloji

Tüm günün yorgunluğunu taşıyan ayaklarınızı rahatlatmak adına özel olarak geliştirilen üç parçalı ayrıştırılmış taban ögesi Trigenic’in cool görünümüne adapte ediliyor.Clarks, TrigenicFlex’inüstyüzeyinde kullandığı yumuşak derive minimum dikiş sayısı ile giyildiğinde çıplak ayak hissi vererek, ideal konforu yakalamanızı sağlıyor. Ayaklarınıza özgürlük getiren gelişmiş Trigenic taban teknolojisi koleksiyonun diğer tasarımlarında da kullanılıyor.

Modern Stil

İlhamını 1883 Clarks Hygiene’den alan Trigenic Flex günlük giyimin zamansız parçası haline geliyor. Clarks, 1883 yılında ayakların doğal çerçevesine uyum sağlaması için tasarladığı, zamanın rahatsız ve deforme edici modası ile zıtlık oluşturan Hygiene’nin devrim niteliğindeki etkilerini bu sefer Trigenic Flex ile günümüze taşıyor. Clarks’ın modern stil anlayışını yansıttığı bu ürün, ‘Özgür düşünce’ tasarım felsefesini ortaya çıkarmak adına tasarımcıların sanatını ve geleneklerini ileri teknolojiile harmanlıyor.

Fiyat: Light Pink 399.9 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ