Güçlü ve korunmuş saçlar

Annelik dönemi başladığında çocuğunuzla ilgili olan her şeyin sizden daha öncelikli olduğunu düşünürsünüz.  Kendinizle başbaşa kalıp yıpranmış saçlarınızı fark edene kadar uzunca bir süre kişisel bakımınız ikinci plandadır. Ancak günümüzde markalar, bizleri bakım için uzun süreler harcatmadan istediğimiz sağlıklı görünüme kavuşturmak adına bir çok ürün geliştirmesinde bulunuyor. Tam da bu noktada sizlere Pantene‘in en az sürede en etili çözümü arayan anneler için Pro-V Infinite Lengths Serisi’ni öneriyoruz.

Pantene; yepyeni serisi Infinite Lenghts ile şimdi de güçlü ve korunmuş saçları ulaşılabilir kılıyor. Yeni Pantene Pro-V Infinite Lengths Şampuan, Pantene Pro-V Infinite Lengths Saç Kremi, Pantene Pro-V Infinite Lengths Strength Durulanmayan Saç Serumu ve Günlük Güçlendirici Saç Spreyi ile %100’e Kadar Daha Güçlü*, Sonsuza Uzayan** saçlara kavuşmayı vadediyor.

Pantene Pro-V Infinite Lengths Durulanmayan Günlük Güçlendirici Saç Spreyi, kuru ve yıpranmış saçlarınızı anında güçlendirecek ve çevresel etkenlere karşı koruma sağlayacak. Biyotin içeren ve niacinamide ile zenginleştirilen formülü, yıpranmış uzun saçları ağırlaştırmadan güçlendirecek. 8 kata kadar daha güçlü saçlara kavuşmanıza yardım edecek Günlük Güçlendirici Saç Spreyi yıpranmalara karşı korurken aynı zamanda çatlamış uçları, renk solmasını ve kabarmayı önlemeye yardımcı olur. Nemli veya kuru saça uygulayabileceğiniz saç spreyi, saçınızın hak ettiği parlaklığa kavuşturacak.

* Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç; Pantene Aqualight şampuana kıyasla, şampuan ve krem ürünleri birlikte kullanıldığında.

**Kremsiz şampuana kıyasla

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ