Geçmişten gelen güzellik

Gülsuyu yakın geçmişe kadar tüm kadınların vazgeçilmez bakım ürünlerinin arasında ilk sırada yer alıyordu. Sizleri bilmem ama biz birçok ürünü denedikten sonra gülsuyuna kesin dönüş yapanlardanız. Çünkü içeriğinde cildimize yan etki sağlayacak hiçbir katkı maddesi bulunmaması güvenle kullanıp, bakım yapmamızı sağlıyor. Büyüklerimiz fazla alternatif olmadığı için en doğal ürünleri kullanacak kadar şanslıydı bizler de bakımın en doğal halinden yana olduğumuz için sizlere güzel bir önerimiz var… gulsagulsuyutonik

Gülsuyu ve gülyağı, bu topraklara özgü en eski güzellik sırları… Bu zarif çiçeğin suyu ve yağı, cildi dengeleyerek rahatlatıyor ve tazeliyor. gülsha, cilt güzelliği için ürettiği gülsuyu, yüz yağı ve arındırıcı gül tozuyla, ‘gül’ü, günlük bakım ritüeli haline getiriyor. Taze güllerden geleneksel yöntemlerle damla damla ve limitli sayıda üretilen yüzde 100 doğal gülsha tam gülsuyu, kuşaktan kuşağa aktarılan deneyimle doğallığın sırrını fısıldıyor. Isparta’daki yüksek rakımlı gül bahçelerinden elle toplanan, kat kat yaprakları ve yoğun kokusuyla tanınan nadide “Rosa Damascena” gülleri, gülsha serisiyle cildi gerçek güzellikle buluşturuyor.

Baştan çıkarıcı gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunan gülsha serisinin laboratuvarı, Fransa’da bulunuyor. Fransa’nın önde gelen kozmetik uzmanlarıyla çalışan markanın ürünleri, başta Türkiye olmak üzere ABD, Çin, Hong Kong ve Singapur’da satılıyor.

Üç adımda pırıl pırıl bir cilt…

gülsha cilt bakım serisi, 3 adımda cildi arındırıyor, tazeliyor ve besleyerek canlandırıyor. gülsha Purifying Rose Dust arındırıcı gül tozu, cildi temizlerken tahriş etmeden pürüzsüz ve parlak hale getiriyor, aromaterapik etkisiyle rahatlamaya yardımcı oluyor. gülsha Ultimate Rose Water tonik, cildi derinlemesine temizleyip nemlendirerek, canlandırıcı bir etki yaratıyor. gülsha Perfecting Rose Elixir, cildin elastikiyetini artırıp sıkılaştırırken, aynı anda parlaklık ve yumuşaklık veriyor. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki saf ve değerli gülyağı sayesinde, anti-ageing etkisi yaratıyor. gülsha ürünleri her cilt tipi için kullanıma uygun.

gülsha gülsuyu spreyi, yaz boyu çantaların vazgeçilmezi! gulsahgulsuyusprey

gülsha, sprey formunda sunduğu yüzde 100 doğal gülsuyuyla, sıcak yaz günlerinde ferahlamaya ihtiyaç duyan kadınlara, günün her saatinde tazelik ve canlılık sunuyor. 50 ml’lik ambalajıyla çantada rahatlıkla taşınabilen gülsha Ultimate Rose Water Sprey, cildin ihtiyacı olan nemi kazandırıyor ve aromaterapik etkisiyle rahatlamaya yardımcı oluyor.

gülsha’nın her yıl limitli sayıda üretilen ürünlerine, Türkiye genelindeki seçkin eczanelerden ve internet adresinden ulaşılabiliyor. gülsha ürünleri her cilt tipi için kullanılabiliyor.

gülsha Ultimate Rose Water Sprey (50 ml):   22

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ