Geçmişin izleri günümüze taşınıyor

Eskiye dair güzel anılardan yeni mutluluklar doğurmak için yola çıkan KAPKA,  hayatınızın her alanında kullanılmak üzere tasarladığı çeşit çeşit emayelerle sofralarınızı renklendirmeye hazırlanıyor. Emayenin ruhuna sadık kalmak için fabrikasyon üretim yerine geleneksel yöntemler kullanılarak elle üretilen tasarımlar, benzersiz seçenekler sunuyor.

Farklı iş deneyimlerine sahip üç yakın arkadaş; Bilge Ertem Gürman, Sibel Şenil Domaniç ve Saime Meçikoğlu tarafından kurulan KAPKA, sağlam ve cam kadar sağlıklı yapısıyla nesiller boyu tercih edilen emayeyi farklı dokunuşlarla evlerinize geri getiriyor.

KAPKA, “Öyle Derler” ve “Biraz Renk” isimli iki farklı koleksiyonla görücüye çıkıyor.

Geçmişten günümüze hayatımızda yeri olan emaye ve atasözlerini bir araya getiren “Öyle Derler” koleksiyonu; kültürümüzün ve dilimizin zenginliklerini esprili bir şekilde anlatıyor. Her olayı ya da kişiyi net bir şekilde tanımlayan atasözleri; tasarımcı Başak Ağaoğlu’nun çizimleriyle hayat buluyor.

“Biraz Renk” koleksiyonu ise baharı ve yazı çağrıştıran tonlarıyla içinizi açmaya, gününüzü renklendirmeye hazırlanıyor. Her bir ürünün akıtma tekniğiyle kendine has bir şekilde tasarlandığı koleksiyon, toksit olmayan doğal boyalar kullanılarak üretiliyor.

KAPKA ürünlerini kapka.com.tr adresinden inceleyip instagram ve mail üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Wepublic, Hipicon ve Bonvagon’da satışta.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ