Gece uykularına aralıksız devam!

Ebeveynler, hem bebeklerinin sağlıkla büyüyebilmesi hem de kendi düzenlerini sağlayabilmek için gece uykusuna oldukça önem verir. Ancak gece saatlerinde kısa süreli de olsa kaybolan bir emzik, bütün düzeni bir anda değiştirebilir. Bu konuda uzmanlar; sağlıklı bir uyku ve gelişim için bebeklerin odasında ışık olmaması gerektiği konusunda ebeveynleri uyarıyor. Mamajoo Gece & Gündüz biberonlarının halkası, Black & Pearl Gece & Gündüz emziklerinin ise gövdesi karanlıkta bir süre parladıklarından ışığı açmak zorunda kalmadan gece rahatça bulunmalarını sağlıyor. Aynı zamanda ergonomik kavrama kavisleriyle minik ellerin kas gelişimini de destekleyen Mamajoo Gece & Gündüz biberonları, daha dengeli durması için geniş tabanlı; doldurmayı, temizlemeyi ve gerektiğinde bebeklerin kaşıkla beslenmesini kolaylaştırmak içinse geniş ağızlı olarak tasarlanmıştırMamajoo biberonlarının ölçek işaretleri bebeğinizin ne kadar beslendiğini görmenizi sağlarken kapakları ise emziklerini tamamen kapatarak devrildiğinde bile sızdırmazlık sağlıyor.

Tüm Mamajoo biberonlarında olduğu gibi doğadan esinlenmiş özel tasarımlı anti-kolik biberon emziği bulunan Gece & Gündüz Biberonları, bebekler beslenirken kesintisiz akış sağlıyor ve gaz sancısı nedeni olabilen biberon içindeki havayı yutmalarını engellemeye yardımcı oluyor.

Mamajoo Gece & Gündüz Biberonları ve Black & Pearl Gece & Gündüz Emzikleri Avrupa Birliği, TSE ve ABD Standartlarına uygun olarak BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretiliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ