Faber-Castell ile çalışma keyfi

Faber-Castell’in renkli ürünleriyle en güzel #çalışmakeyfi fotoğrafını Instagram’dan paylaşan 1000 kişi 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazanma şansı yakalıyor. Dünyaca ünlü yazım, işaretleme ve boyama gereçleri firması Faber-Castell’in renkli, canlı ve ilham veren ürünleri, okuldan eve, kütüphaneden parka tüm çalışma alanlarına enerji katıyor. Gençler ihtiyaç duyacağı tüm kırtasiye malzemelerini kendi tarzına, zevkine ve keyfine göre Faber-Castell’in sınırsız ürün gamı arasından seçebiliyor.

Faber-Castell uzun ve sıcak yaz günlerinin ardından okula dönüş için hazırlanan gençleri capcanlı ürün seçenekleri ve enerjilerini katlayacak Spotify kampanyası ile karşılıyor. Gençleri nerede olursa olsun kendilerini ifade etmeye davet eden Faber-Castell, defter ve kalemleri ile çalışma ortamlarına keyif ve güzellik katıyor.

Faber-Castell Grip Versatil kalemler, yumuşak tutuş sağlayan noktacıkları, kauçuk kılıfı, üçgen ve yuvarlak alternatifli gövde seçenekleri ile ergonomik bir yazım vadediyor. Pembe, mor ve çimen yeşili gibi canlı renklerdeki kalemlerin ayrıca bordo ve siyah gibi klasik renk alternatifleri de bulunuyor.

Konforlu ve kolay kullanımı ile ön plana çıkan Faber-Castell Poly Matic Versatil uçlu kalemlerin uçları, yazım sırasında otomatik olarak çıkıyor ve kesintisiz bir yazım deneyimi yaşatıyor. Klasik, opak, canlı ve şeffaf renk alternatifleri, ergonomik tutuş sağlayan gövde tasarımı ve çevirmeli ekstra büyük silgi özelliği ile her tarza ve her ihtiyaca hitap ediyor. Kırmızıdan petrol mavisine, yeşilden limon sarısına geniş renk seçeneğiyle Faber-Castell Poly Matic kalemler masaları renklendiriyor.

Faber-Castell’in doğa dostu sert kapaklı ve PP kapaklı defterleri renk ve desen seçenekleri ile gençlerin çalışma keyfini ve motivasyonlarını artırıyor. A5 ve A4 ölçülerinde, spiralli, spiralsiz, çizgili, çizgisiz ve kareli defterlerin 100’den 240 yaprağa kadar farklı seçenekleri bulunuyor.

Çalışırken dikkat çekici noktaların altını çizmek ve farklı renklerle önemli konuları belirlemek isteyen gençlere Faber-Castell Textliner serisinin canlı tonları eşlik ediyor. 3 farklı genişlikte (1mm, 2mm, 5 mm) çizme özelliği ile dikkat çeken Textliner serisi, sarı, turuncu, kırmızı, pembe, yeşil ve mavi renkleriyle, çalışma saatlerine rengarenk bir keyif katıyor.

#çalışmakeyfi’nde Faber-Castell her zaman seninle!

Her zaman yenilikleri takip eden, teknolojinin ve internetin içinde yetişen genç nesil, evde ve okulda tüm çalışma ortamlarını zevklerine ve tercihlerine göre kişiselleştirerek ihtiyaç duyduğu motivasyonu Faber-Castell’in renkli ürünlerinden sağlıyor.

Faber-Castell & Spotify işbirliği ile gençlerin hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olan müzik, çalışma keyiflerini arttırmaya devam ediyor. 19 Eylül – 19 Ekim tarihleri arasında Faber-Castell ürünleri ile #çalışmakeyfi fotoğrafını Instagram’dan paylaşan 1000 kişi 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazanma şansı yakalıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ