Disney prensesler serisi Toyzz Shop’larda

Birbirinden farklı karakter ve yetenekleriyle kız çocuklarına ilham veren Disney Prenses serisi, Hasbro’nun yenilenen tasarımlarıyla Nisan ayında raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Toyzz Shop mağazalarında da satışları devam edecek olan Disney Prenses serisi; cesurca hayaller kurabilen her kız çocuğuna, hayallerin gerçekleşebileceğini göstermeyi hedefliyor.

Eğlencenin ve oyuncağın adresi Toyzz Shop’ta satışa sunulan; Hasbro tarafından yeniden tasarlanan Disney Prenses serisinde yer alan her biri farklı yetenek ve özelliklere sahip 11 Disney Prensesi; Sindirella, Ariel, Rapunzel, Pamuk Prenses, Aurora, Bella, Tiana, Merida, Yasemin, Mulan ve Pokahontas kız çocuklarına hayallerini keşfetmeleri için ilham veriyor.

Toyzz Shop olarak, Nisan ayı sonunda yepyeni bir kampanya ile baharı karşılamanın mutluluğu içinde olduklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven yaptığı açıklamada: “Dünya çapında büyük bir lansman olan Hasbro’nun yeniden tasarladığı Disney Prenses ürünlerinin Nisan başı itibarıyla mağazalarımızda satışlarına başladık. Bu lansman kapsamında Toyzz Shop olarak şanslı iki aileye, Disneyland Paris’te gerçekleştirilecek ‘Hayal Et, Prenses’ kutlamasına katılma fırsatı da sunacağız. Düzenlediğimiz bu değerli kampanya ile çocukları sevindireceğimiz için çok mutlu ve gururluyuz.” dedi.

Toyzz Shop, yepyeni Disney Prenses serisi ile tanışmaları için tüm aileleri mağazalarına bekliyor!

Hasbro, Disney ve Toyzz Shop işbirliğinde hayata geçirilecek Disneyland Paris “Hayal Et Prenses” kampanyası ile Türkiye’den dört kişilik iki aileyi, Eylül ayında sihirli bir hafta sonu geçirmek ve kendileri için düzenlenecek ‘Hayal Et, Prenses” balosuna katılmak üzere Disneyland Paris’e gönderiyor.

toyzzdisneybebekler

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ