DeFacto Kids ve Hepsiburada iş birliğiyle okula dönüş

Geçtiğimiz hafta Hepsiburada ve DeFacto markalarının birlikte düzenlediği eğlenceli basın lansmanına Bebek Muhabbeti olarak bizler de katıldık. Öncelikli olarak Türkiye’deki iki güçlü yerli markanın bir araya gelerek gerçekleştirdiği iş birliğinin enerjisi görülmeye değerdi. Çocukların eğlence dolu saatler geçirmesi amaçlanan lansmanda çocuklarıyla katılan ebeveynler, DeFacto Kids’in mağazalarının yanı sıra Hepsiburada üzerinden de satışa sunulan 0-14 yaş arası ‘2023 Okula Dönüş’ koleksiyonunu incelerken, çocuklar da mini basketbol oyunundan, eğlenceli yüz maskelerine, animatörler eşliğinde balon oyunlarına katılarak gün boyunca keyifli zaman geçirdi.

Okulların açılmasıyla birlikte alışveriş telaşı hızla başladı. Çocuklarının okulda geçirdikleri uzun saatlerde hem rahat hem de şık olmasını isteyenler için DeFacto, ‘okula dönüş’ konseptinde çocukların hem güvenliğini hem de sağlığını düşünen bir koleksiyon hazırladı.

DeFacto markasının Hepsiburada’nın moda kategorisindeki en kıymetli markalardan biri olduğunu belirten Hepsiburada Kategori Grup Başkan Yardımcısı Mazhar Özsoy konuşmasında, Türkiye’nin milli e-ticaret takımı olan Hepsiburada’nın, yerli marka olma özelliği taşıyan DeFacto ile ikinci yeni koleksiyon lansmanını gerçekleştirmelerinin sürdürülebilir iş partnerliğinde oldukça anlamlı olduğunu vurguladı.

Hepsiburada ile birlikte yeni koleksiyonlarını tanıtıyor olmaktan oldukça memnun olduklarını dile getiren DeFacto Kids&Baby Genel Müdür Yardımcısı Funda Çaylak Küçükmeriç, DeFacto Kids ekibi olarak ebeveynlere giyim alışverişinde kolaylık ve konfor sağlamayı amaçlamalarının yanı sıra ana hedefleri olan tarzıyla fark yaran çocuk markası olmak için yeni koleksiyonu hazırladıklarını açıkladı.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ