Çocuklara özel güneş koruyucu

Güneşin zararlı etkilerinden her bireyin korunması gerekirken, çocuklar için 2 kat dikkat edilmesi gerekiyor. Güneşn zararlı etkilerine küçük yaşta maruz kalan insanlar, ilerleyen senelerde farklı cilt rahatsızlıklarıyla karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden çocuklarınızla güneşe çıkarken koruyucu ürünleri yanınıza almayı ihmal etmeyin.

Yaz tatili öncesinde plaj alışverişini yapacaklar için Benri markalı parabensiz, D-Pantenol içerikli, UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan ve suya dayanıklı güneş kremi ürün ailesi Gratis mağazalarında 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Benri, çocuklar ve yetişkinler için sunduğu güneş ürünleri ile tüm aileye hitap ediyor. Ürün grubundaki çocuklar için özel üretilen 50+ faktörlü krem, çocukların hassas ve güneş ışınlarına karşı oldukça duyarlı ciltlerinde güvenli kullanım sağlıyor.

Benri güneş kremleri ürün gamında ten rengine ve bronzlaşma oranına göre 10, 20, 30 ve 50+ faktör seçenekleri yer alıyor. Güneş yağı ürün grubunda ise argan yağı ve beta karoten özlü 6 faktör, altın tozlu 10 faktör, argan yağı ve hindistancevizi yağı özlü 15 faktör koruma sağlayan yağlar bulunuyor.

Argan yağı ve D-Pantenol özlü 50+ faktör koruma sağlayan yüz kremi tüm hassas ciltlerde kullanılabilirken, D-Pantenol ve E vitamini özlü, yoğun nemlendirme ve yatıştırma sağlayan güneş sonrası bakım kremi ise çocuklar dahil tüm aile bireyleri tarafından kullanılabiliyor.

 

Ürün fiyatı;

Benri Sun SPF50+ Güneş Koruyucu Çocuk Kremi 33,90 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ