Çocuklara özel güneş koruması

Uzmanlar, sağlıklı bir cilt için her yaşta güneşten korunmanın önemi sürekli vurguluyor. Kimi zaman ciltte bir leke veya hassasiyet oluşana kadar güneş koruyucunun önemi fark edilmeyebiliyor ancak güneşin zararları çocuk yaşta başlıyor. Bu nedenle bebek ve çocuklarınızın hassas cildi için doğru ürünü seçip, düzenli uygulayarak sağlıklı bir cilt ile yaşamına devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Güneş, sadece yaz aylarında değil tüm yıl boyunca cilt sağlığımızı tehdit  ettiği için güneş kremi kullanımı günlük cilt bakım rutinin en önemli ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. La Roche-Posay,  Anthelios Uvmune 400 Serisi’ne eklenen üç yeni çocuk ürün ile yıl boyu UVB/UVA ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sunuyor.

UV filtrelerinde son 30 yılın en büyük inovasyonu olan UVMUNE400, en uzun dalga boyuna sahip güneş ışınlara karşı etkili koruma sağlayan tek filtre olan Mexoryl 400  teknolojisi ile üst düzey koruma sağlıyor.

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE400 DERMO-PEDIATRICS FLUID SPF50+ (YENİ)

Anthelios Uvmune 400 Serisi’nin yeni çocuk ürünü güneş koruyucu La Roche Posay Anthelios Uvmune 400 Dermo-Pediatrics Fluid SPF50+, Mexoryl 400 filtresi ile en uzun UVA ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Üç yaş üstü çocuklar için özel olarak geliştirilen güneş koruyucu, E vitamini içeriği ile antioksidan etki gösteriyor. Atopiye eğilimli hassas ciltlerin kullanımına uygun Shea yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi nemlendiriyor, yatıştırıyor ve koruyucu cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor. Suya dayanıklı olan güneş koruyucu, parfüm içermiyor.

La Roche Posay Anthelios UVMUNE400 Dermo-Pediatrics Fluid SPF50+, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1.039,9 TL

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS HYDRATING MILK SPF50+ (YENİ)

Anthelios Uvmune 400 Serisi’nin yeni çocuk ürünü süt formundaki vücut güneş koruyucu La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Hydrating SPF50+, Mexoryl 400 filtresi ile en uzun UVA ışınlarına karşı güçlü koruma sağlıyor. Üç yaş üstü çocuklar için özel olarak geliştirilen suya dayanıklı vücut güneş koruyucu, nanopartikül, oktokrilen, fenoksietanol, parfüm ve paraben içermiyor.

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Hydrating SPF50+, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 75 ml 799.9 TL / 250 ml 1.039,9 TL

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS INVISIBLE SPREY SPF50+ (YENI)

ANTHELIOS UVMUNE 400 Serisi’nin yeni çocuk ürünü sprey formunda vücut güneş koruyucu, Mexoryl 400filtresi ile üç yaş üstü çocuklar için, en uzun UVA ışınlarına karşı koruma sağlıyor.  Suya dayanıklı sprey formunda vücut güneş koruyucu, nanopartikül, oktokrilen, fenoksietanol, pafüm ve paraben içermiyor.

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Sprey SPF50+, Tavsiye Edilen Satış 1.039,9 TL

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS BABY LOTION SPF50+ / UVA-PF39

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion Spf50+, hassas veya atopiye eğilim gösterebilen bebek cildi için çok yüksek geniş spektrumlu koruma sağlıyor. Yumuşak ve hafif dokusu ile 6 aydan büyük bebekler için uygun olup, doğal kaynaklı Shea Yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi nemlendiriyor, yatıştırıyor ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Mexoryl XL içeren formülü, geniş spektrumlu çok yüksek UVA/UVB koruması sağlıyor. Hipoalerjeniktir

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion Spf50+ / Uva-Pf39, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 739,9 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ