Çocuklar yarıyıl tatilinde ayıcık tasarlıyor

Çocuklar için sömestri tatili boyunca Palladium Ataşehir’de ücretsiz peluş ayıcık etkinliği ile eğlenceli zaman geçirecek. Palladium Ataşehir, yarıyıl tatilinde çocuklar için yaratıcılık ve heyecan dolu bir etkinlik olan “Palladium Ayıcık Atölyesi” ni gerçekleştiriyor. 21 Ocak-05 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek bu eğlenceli etkinlikte çocuklar doyasıya eğlenirken, kendilerini keşfedecek.

Yarıyıl tatili boyunca her gün Palladium Ataşehir’de ücretsiz yapılacak atölyede, çocuklar kendi peluş ayıcıklarını dolduracaklar ve kalp seromonisiyle ayıcıklarının sıcacık bir kalbi olacak. Ardından çocuklar, kendi hayal güçlerini ve zevklerini kullanarak ayıcıkları için t-shirt tasarlayıp boyayacaklar. Bu eğlenceli etkinlikte  minik ziyaretçiler, tasarım becerilerini geliştirirken muhteşem bir karne hediyesinin sahibi olacaklar.

İstanbul’un yaşam küresi Palladium Ataşehir AVM’nin  yarıyıl tatili etkinliğinde isteyen aileler “Engelim Olmayın Derneği” yararına Datça’da maddi durumu olmayan çocuklara vermek için ayıcık tasarlayacaklar.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ