Çocuklar için güçlü bağışıklık

Soğuk kış aylarında bağışıklığın güçlü tutulması oldukça önemli. Özellikle çocukların bu süreçte eğitimlerinden geri kalmaması için Zade Vital’in çocuklar için özel olarak geliştirdiği Miniza Power ve Miniza Multi, her mevsim çocukların bağışıklıklarını desteklemesini sağlıyor.

Vitamin ve minerallerin normal seviyede olması sağlıklı bağışıklığın sürdürülmesinde rol oynuyor. Miniza Multi Multivitamin & Multimineral takviyesi, formülünde yer alan D vitamini ile çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimini destekliyor. Vitamin B12, B6, C, Selenyum ve Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken, iyot ise çocukların normal büyümesini destekliyor.

Çocuklarımız zaman zaman farklı sebeplerden dolayı kendini yorgun ve halsiz hissedebiliyor. Zade Vital Miniza Power’da bulunan çinko, selenyum, C vitamini ve D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken C vitamini ayrıca yorgunluk ve bitkinliğin azalmasını da destekliyor. Arıların ürettiği en değerli ürünlerden biri olan ve çok eski zamanlardan beri sağlık için kullanılan propolis ise bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ