Cildinizi bahara hazırlayın

Baharın getirdiği yenilik, cildimizi dış etkenlere karşı daha savunmasız hale getirebiliyor. Polen, toz ve artan hava kirliliği, hızla değişen ısı değişimleri gibi faktörler hassas ciltlerde tahrişe, kuruluğa veya yağlanmaya yol açabiliyor. İşte bu yüzden, bahar aylarında cildimizi tazeleyerek rahatlatmamız ve dış etkenlerden korumamız gerekiyor; Sebamed Clear Face serisi baharın hafifliği ve tazeliğini cildimize taşıyarak koruma sağlıyor.

Etkinliği klinik ve dermatolojik olarak kanıtlanan Sebamed, Clear Face Serisi, cildin derinlemesine temizlik ihtiyacına yanıt veriyor. Bu seri, baharın canlandırıcı etkisini cildinizde yaşatırken aynı zamanda baharın zorlayıcı koşullarına karşı cildinizi derinlemesine temizleyerek bakım sağlıyor.

Sebamed Clear Face Kompakt, pH 5.5 değeri ve sabunsuz, koruyucu içermeyen yapısıyla cildinizin doğal dengesini koruyarak fazla sebum ve kirin yumuşak bir şekilde arındırılmasına yardımcı oluyor. E vitamini ve Skualan içeriğiyle cildinizin nem dengesini korurken baharın rahatlatıcı dokunuşunu cildinize yansıtıyor.

Sabun içermeyen formülü ile cildinizi kurutmadan temizleyen Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü, cildin doğal bariyerini destekliyor. Montaline® C40 ile cilt pürüzlerine karşı savaşırken yeni sivilce ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Bu köpük, baharın tazeliğini her sabah cildinize taşıyor.

Sebamed Clear Face Temizleyici Yüz Toniği ise cildinizdeki fazla yağ ve kirin nazikçe temizlerken, salatalık ekstresi ve hidrolize ipek ile nemlendiriyor. Allantoin içeriği cildinizi pürüzsüzleştirerek esneklik kazandırırken, etkili bir rahatlama ve ferahlık sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ