Chakra’dan ilkbahar esintisi

İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile bahar coşkusunu evlerinize getiren Chakra, Anneler Günü’ne özel hazırladığı kampanyalarla fark yaratıyor. Doğadan ilham alan, doğallıkla sadeliği tüm ürünlerinde bir araya getiren Chakra, Anneler Günü alışverişleri için birbirinden farklı hediye alternatifleri sunuyor.

Chakra’nın, 04-15 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak 1 alana 1 hediye kampanyası Anneler Günü’nü özel kılıyor. Kampanya; yeni sezon İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun tüm havlu grubunda, özel kumaş detayları ve farklı renk alternatifleriyle anneleri bekliyor.

Chakra’nın, tüm kış sezonu ürünlerinde net yüzde 50 indirim kampanyası ise ev-banyo tekstili ve kişisel bakım ürünlerini annelerin beğenisine sunuyor.

Chakra’nın annelere özel kampanyası bununla da bitmiyor. Chakra, İstinye Park ve Bağdat Caddesi mağazalarından alınan bornozları anneniz için kişiselleştiriyor. Anneler Günü haftasına özel, Chakra mağazalarında bulunan terziler eşliğinde, aldığınız ürünlere nakışla annenizin ismini yazdırarak siz de annenize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Anneniz için en güzel armağanlar, Chakra mağazalarında sizleri bekliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ