Burt’s Bees’ten hamilelik çatlaklarına çözüm

Hamile olduğu haberini alan birçok anne adayının aklına ya çok kilo alır da vücudum çatlarsa? Sorusu geliyor. Sizde bunları düşünüyorsanız kendinizi sakın yalnız hissetmeyin. Ancak hamilelik sırasında kullanacağınız ürünlere çok dikkat edin.

Uzun yıllardır cildinizi tanıyorsunuz ve neyi nasıl kullanmanız hakkında bilgi sahibisiniz. Ancak hamilelik döneminde vücudunuzun yapısında önemli değişiklikler yaşanabilir. Bu durumları göz ardı etmeden yeni halinize biran önce alışmaya çalışıp ardından neler yapmanız gerektiğinin planını yapabilirsiniz.

Doğal ve etkili

Hamileyken cilt bakım ürünü seçiminde ikilemde kalan anne adaylarına doğal cilt bakım markası Burt’s Bees’in bir önerisi var. Anne adaylarının çatlaklarla ilgili kullanacakları ürünlerde hem ürünlerin etkili olmasını hem de bebeğinin zarar görmesini istemeleri kuşkusuz ilk akla gelen düşünce.

Yüzde 99 doğal içeriğe sahip olan  Burt’s Bees Annelere Özel Karın Çatlak Kremi kakao, shea ve jojoba yağlarıyla karın bölgenizin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olurken, yoğun bir biçimde cildi nemlendirerek hamilelik döneminde oluşabilecek çatlak görünümünü azaltmayı destekliyor. Hamilelik döneminde kokulara karşı hassasiyetin de oldukça yüksek olduğunu bilen marka bu durumu da düşünmüş ve krem parfüm içermiyor.

Bu ürüne Yetkili Eczanelerden ve Sephora Mağazaları’ndan satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ