Bir günde bakıca bulmaya ne dersiniz?

Çalışan aileleri çocuklarını kime emanet edecekleri her ailenin ortak problemidir. Özellikle tecrübeli aile büyükleri yakınlarında değilse, tüm gün çocuklarını anne gibi koruyacak, ilgilenecek, sevecek ve gözleri arkada kalmadan emanet edebilecekleri bakıcıyı bulmaları aylar sürebiliyor.

Bu alanda uzmanlaşmış ve insan kaynakları sektöründe 2006 yılından bu yana hizmet veren Kalite İnsan Kaynakları, hayatımızın en değerli varlıkları bebek ve çocuklarımızı emanet edebileceğimiz güvenilir, tecrübeli ve işinde uzman bakıcı kadrosu ile hayatımızı kolaylaştırıyor…

Profesyonel hizmet

Başta İstanbul olmak üzere, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Adapazarı, Yalova, Sakarya, Bursa illerinde profesyonel ekipleri ile ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren Kalite İnsan Kaynakları, yatılı veya gündüz, referanslı, profesyonel bakıcıları 1 gün içinde sunuyor.

Aileler, sunulan seçeneklerden beğendikleri bakıcı için anlaşma sağlayabiliyor. Bu bakıcıdan memnun olunmaması durumunda Kalite İnsan Kaynakları, 6 ay içerisinde ücretsiz olarak 2 sefer bakıcı değiştirme hakkı tanıyor.

Uzman kadrosu ile hem sizin hem de çocuklarınızın hayatında kolaylıklar sağlamak, sizlere rahat bir nefes aldırmak için bekleyen Kalite İnsan Kaynakları ile ilgili ayrıntılı bilgiyewww.kaliteik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ