Bioderma’dan yeni formül

Yıllar geçtikçe cilt; yaşlanma ve çevresel etkenler sonucunda zamanla canlılığını, elastikiyetini kaybeder. Bunun yanı sıra cilde uygulanan medikal estetik prosedürler sonrasında iyileşme ve yenilenme süreci gereklidir. Bioderma’nın ekobiyolojik yaklaşımı ve dermatolojideki uzmanlığıyla yaptığı 14 yıllık araştırma sonrası artık cildi güçlendirebilmek, yenileyebilmek ve tedavi süreçlerinde destekleyebilmek MATRICIUM™ ile mümkün! Cildin kendi doğasından ilham alan Bioderma, bebek, çocuk ve yetişkinlerin her ihtiyacına yönelik ürünler sunmaya devam ederken yepyeni bir kategori daha yaratıyor. Cildin kendini yenilemesini sağlayan kolajen sentezini destekleyen ve antioksidan kapasitesine sahip MATRICIUM™ ile dermokozmetik sektöründe bir ilke imza atıyor.

Bioderma MATRICIUM™
Cildin kendisinde bulunan 53 elementten oluşan MATRICIUM™, cildin kendini yenilemesine uygun ortam sağlayan yüksek toleranslı 30 kapsülden oluşan bir üründür. İçerdiği aminoasit ve peptitler ile ciltteki kolajen üretimini destekleyip yaşlanma karşıtı etki sunarak, kırışıklık görünümünde azalmaya* yardımcı oluyor. Hyalüronik asit ile nem desteği sağlarken; Mineral tuzlar ve vitaminler ile cilt matrisinin bütünlüğünü koruyarak erken yaşlanmayı önleyici bir etki sunuyor, içeriğindeki bileşenler ile hasarlı hücrelerin onarımını ve yenilenmesini sağlıyor. Hücre canlılığı için ortam oluşturuyor.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olmakla beraber 25 yaş ve üzerine kullanım öneriliyor. Peeling ve lazer gibi medikal estetik prosedürlerin uygulandığı kişilerde ise cildin iyileşmesinde ciddi bir katkı sağladığı için tedavinin etkinliğini arttırarak; destekleyici bakım sağlıyor. Bunların dışında; akne, rozasea, hassasiyet gibi cilt problemlerinde kullanıma uygun. Deneyenlerin %85’i ince çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma* olduğunu, %90’ı cildinde aydınlanma*, %100’ü daha nemli bir cilde* sahip olduğunu iletiyor. %80’inin cildinin yenilendiği**, %85’inin ise cilt bariyerinin güçlendiği** gözlemlenmiştir.

Kullanım şekli: 1 kapsülü sabah ve akşam, temiz ve kuru cilde yüz, göz çevresi ve boyun bölgesine uygulayıp, günlük cilt bakım ürününüzden önce kullanınız. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. 25 yaş ve üzeri kullanıma uygundur. Ürünü, kapağının açılmasından 12 saat sonrasına kadar kullanılabilir.
Fiyat – 2.999,50 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ