Bebek Muhabbeti Aralık Sayısı Yayında!

Sevgili okucularımız, Bebek Muhabbeti Aralık sayımızla kahvenize eşlik etmeye geldik. Pandemi sürecinde doğru bilgiye ulaşmak oldukça zor bir hal almış durumda. Web sitelerinde gündemi yakalamak için yer verilen birçok bilginin doğruluğu artık okuyucular tarafından sorgulanmakta. Hal böyle olunca 2015 yılında yayın hayatına başlayan Bebek Muhabbeti Dergimizi Kasım ayı itibariyle tekrar yayına aldık. Çünkü biz, uzman görüşü olmayan hiçbir bilgiyi ebeveynlere ulaştırmıyoruz. Bu nedenle içeceğinizi hazırlayıp, kendize zaman ayırdığınız sürelerde Bebek Muhabbeti Dergimizi güvenle okuyabilirsiniz.

Keyifle hazırladığımız Bebek Muhabbeti Aralık Sayımızda neler var? Kaygının oldukça yükseldiği bu dönemde çocuklarınızın uzaktan eğitim sürecinde başarılı olabilmeleri için öneriler, prematüre doğum ve bebek bakımı hakkında bilinmesi gerekenler, anne adayları ve yeni annelerin merak ettiği soru olan sütün bebeğine yetmesi için neler yapması gerektiği, uzaktan eğitim ile evde olan çocukları bekleyen obezite tehlikesine karşı alınması gereken önlemler, ebeveynlerin çocuklarını hayatının merkezine koyarak onlara iyilik mi yapıyor, yoksa gelecekte onları daha büyük zorluklar mı bekliyor? Sosyal medyanın hayatımızın her alanına nüfuz ettiği bugünlerde çocuk hakları ve çocuk istismarı üzerine ebeveynlerin dikkatini çekecek birçok konu ile sizlerleyiz.

Yorumlarınızı ve önerileriniz bizler için her zaman oldukça önemli. Sadece 1 tık uzağınızdayız diyoruz ve bize ulaşmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneriyoruz.

Aralık sayımıza ulaşabilirsiniz: https://readymag.com/bebekmuhabbeti/aralik2020/

 

Instagram: @bebekmuhabbeti

Twitter: @bebekmuhabbeti

Facebook: https://www.facebook.com/bebekmuhabbeti

Pinterest: https://tr.pinterest.com/bebekmuhabbeti/

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ