Balmain gözlüklerde güçlü ve göz alıcı detaylar

Balmain, son dönemlerde yaptığı işbirlikleriyle adından sıkça söz ettirerek hazırlanan özel koleksiyonlar kadar gözlük koleksiyonundaki çizgilerle önemli bir duruş sergiliyor. Balmain güneş gözlükleriyle, Paris modasının ortaya koyduğu göz kamaştırıcı, seksi ve rock’n roll ruhunu kendinizde bulacaksınız.

Kendine güvenen, elegan tarza sahip olan feminen ve maskulen tarzın karıştırıldığı Balmain gözlük koleksiyonundaki çizgiler önemli bir duruş sergiliyor. Kullanılan ince deri ayrıntılar ve işlenmiş metal parçalar markanın detaylarda gizli kalitesini ortaya koyuyor.

Son dönemlerde yapılan işbirlikleriyle adından sıkça söz ettiren Balmain’in hazırladığı koleksiyonlarda, gözlükler giyim koleksiyonu kadar önemli bir duruş sergiliyor. Hazır giyimde modaya yön veren Balmain, kreatif direktörü Olivier Rousteing’in lüks, modernite, çeşitlilik ve kalite olarak tanımladığı tarzını bir çok ünlünün tercihi güneş gözlüklerinde de görüyoruz.

Markanın ikonikleşmiş hale gelen blazer ceketleri, keskin tavırları ve dikişleriyle dikkat çeken parçalarıyla kombinleyebileceğiniz gözlüklerle tarzınıza Balmain imzası ekleyin!

Balmain Gözlük Modelleri

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ