Ayakkabı Dünyası 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu tanıtıldı

Ayakkabı Dünyası 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, Boop Kuruçeşme’de gerçekleşen keyifli bir lansman etkinliği ile tanıtıldı. Ayakkabı Dünyası Provoq marka yüzü Özge Özacar’ın tercihleriyle hazırlanan, ilkbaharın canlı renklerini ve yazın enerjisini zarafet ile birleştiren yeni koleksiyon, etkinliğe katılanlardan tam not aldı.

Provoq marka yüzü Özge Özacar: “Ayakkabı Dünyası ailesinin içinde olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok güzel bir ekibimiz var. Kampanyanın tüm süreçlerine beni de dahil ediyorlar, beraber üretiyoruz ve bu da benim açından çok keyifli oluyor. Sonbahar/kış koleksiyonumuzun ardından ilkbahar/yaz sezonu için hazırladığımız zamansız parçalarla iş birliğimizi devam ettiriyoruz. Çok heyecanlıyız. Kariyerimin bu güzel döneminde Ayakkabı Dünyası ile iş birliği yapmak ve onlarla birlikte yürümek, benim için büyük bir keyif.” açıklamasında bulundu.

Kiddo İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Minik Ayakları Şenlendiriyor
Lansmanda en çok ilgi çeken ayakkabılar arasında Kiddo İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndaki tasarımlar yer aldı. Renkli ve desenli modelleriyle modayı çocuklarla buluşturan koleksiyon; rahatlığının yanı sıra trend ürünleriyle de tercih ediliyor. İlkbahar/yaz sezonuna özel olarak tasarlanan koleksiyondaki klasik modeller ve yazlık sandaletler, çocukların her anını renklendiriyor.

Eclipse Sport İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Spor Tutkunlarını Harekete Geçiriyor
Sportif görünümlere ve gündelik şıklığa yeni bir soluk getiren Eclipse Sport İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, tasarımlarıyla lansmana damga vurdu. Yalın çizgileri ve modern stil kodlarıyla kadın ve erkeklerin rafine zevkine hitap eden koleksiyon, hem spor görünümün hem de gündüz şıklığının anahtar parçalarını sunuyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ