Atkuyruğunuzdan vazgeçmeyin!

Mevsimsel olarak ön plana çıkan saç trendlerinin sınırlarını aşan atkuyruğu, her ortama ve stile feminen bir dokunuş sağlıyor. Atkuyruğunun hakkını vermek için ise saçların gerçekten sağlıklı görünmesi ve gücünü yoğunluğu ile göstermesi şart!

Saçlarınız cansız ve sönük görünmeye başlamış olabilir ve siz de saçlarınızın zayıfladığını, atkuyruğunuzun cazibesini yitirdiğini fark etmiş olabilirsiniz. Ama hemen saç tokalarınızı atmaya kalkışmayın! Bu yazın trendi yoğun ve sağlıklı görünen atkuyruğuna kavuşmak için Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi ile saçınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz.

Pantane ile saçlarınıza değer verin

Koparak dökülmelerin kontrolümüz dışında olduğu algısını değiştiren Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi, saçlarınızın sağlıkla ışıldayıp daha esnek olmasını sağlayarak saç dökülmesini 3 kat azaltıyor*.  Koparak saç dökülmesinin tüm kadınlar için büyük bir sorun olduğunu bilen Pantene Pro-V uzmanları tarafından geliştirilen Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma serisinin Pro-V formülü; saça hücresel düzeyde etki ederek kökten uca daha güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

P&G Beauty Saç Stilisti Önder Tiryaki, “Kusursuz bir atkuyruğu, yoğunluğunu kaybetmiş saç dipleri ve uçlarıcansız saçlar bunu sağlayamaz” diyor ve şöyle devam ediyor: “Yaz aylarında tuzlu su, klor ve güneş saçın yapısını etkiliyor. Çatallanma, koparak dökülme, kuruma ve matlaşmayı da buna bağlayabiliriz. Pantene sistemindeki antioksidan teknolojisi, güneşin zararlı UV etkisini azaltmaya yardımcı oluyor. Saçın fiber yapısı şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara ve koparak dökülmeye karşı güçleniyor*. Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma serisi ile atkuyruğunuzdaki farkı hem kendiniz göreceksiniz hem de etrafınızdakiler görecek! ” diyor.

Pantene Pro-V Şampuan’ın tavsiye edilen satış fiyatı 11,90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ