Yumoş Ayıları Rumeli Caddesi’ni renklendirdi!

Yumoş herkesin yüzünü gülümseten bir çalışma gerçekleştirdi. İstanbul’un en işlek caddelerinden biri olan Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde Yumoş ayıcıkları sokaktan geçenlerin yüzlerini gülümsetti. Yaşadığımız pandemi döneminde sürekli olumsuz haber ve durumlara maruz kalmamız hepimizde bir mutsuzluk eğilimi yarattı. Yumoş, keyifli bir tanıtıma imza atarak insanları biraz olsun pandeminin olumsuz havasından uzaklaştırmak için 89 adet rengarenk Yumoş ayıları ile Nişantaşı Rumeli Caddesi’ne renk ve eğlence kattı.

Sokaktan geçen herkesin Tinçel Apartmanını boydan boya kaplayan rengarenk ayıcıklar ile karşılaşması yüzleri gülümseterek sosyal medyada hızla yayıldı. 26 Mart tarihine kadar Nişantaşı’ndaki Tinçel Aprtmanına konuk olacak ayıcıkların birçok yeni ziyaretçisi olacağa benziyor. Bizler de sosyal medya kanallarından Yumoş ayıcıkları sıkı takipteyiz.

“Yumoş Deterjan Çok İyi Çıktı”

Yumoş ayıları İstanbul’un en renkli apartmanının balkonlarından ve pencerelerinden markanın müjdeli haberini veriyor ve yoldan geçenlere “Yumoş Deterjan Çok İyi Çıktı” diye sesleniyor.

20 yıldır eşsiz kokularıyla giysilere eşlik eden ve ilk kez çamaşır deterjanı kategorisine adım atan marka, Yumoş Deterjan serisi ile giysilerin zamanla yıpranmasını önlüyor, renklerini ilk günkü gibi koruyor ve giysilerin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ